POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [09.05.2023, 13:48:16] • Golczewo

„Integrowanie przez bieganie” - rekreacyjne wydarzenie sportowe organizowane przez OSP Golczewo w ramach Programu Społecznik

„Integrowanie przez bieganie” - rekreacyjne wydarzenie sportowe organizowane przez OSP Golczewo w ramach Programu Społecznik

fot. Organizator

Osp Golczewo - wydarzenie rekreacyjne dla wszystkich spragnionych sportowej rywalizacji, o nazwie "Integrowanie przez bieganie" odbędzie się w sobotę 13 maja br. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu, które z pewnością dostarczy wielu emocji i pozytywnych wrażeń.

Inicjatywa ta jest organizowana przez grupę nieformalną działającą przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie, a jest ona jednym z wielu projektów realizowanych w ramach Programu Społecznik, zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Głównym celem Programu Społecznik jest wspieranie działań społecznych oraz integracja mieszkańców regionu poprzez aktywne spędzanie czasu wolnego. Projekt ten skupia się na zróżnicowanych formach aktywności, w tym również na wydarzeniach sportowych, takich jak "Integrowanie przez bieganie".

Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję do wzięcia udziału w biegu na różnych dystansach. Zawody są przeznaczone dla osób w każdym wieku, bez względu na poziom zaawansowania sportowego. Niezależnie od tego, czy bieganie jest Twoją pasją, czy po prostu chcesz spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi, "Integrowanie przez bieganie" będzie doskonałą okazją do tego.

Organizatorzy przypominają, że w trakcie imprezy będą obowiązywały zasady bezpieczeństwa oraz reżim sanitarny, co pozwoli na bezpieczne i komfortowe uczestnictwo w wydarzeniu.

Wydarzenie "Integrowanie przez bieganie" to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz do zdobycia nowych doświadczeń i wrażeń. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tej rekreacyjnej imprezie. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na plakacie lub na stronie internetowej OSP Golczewo.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■