ikamien.pl • Wtorek [09.05.2023, 13:48:16] • Golczewo

„Integrowanie przez bieganie” - rekreacyjne wydarzenie sportowe organizowane przez OSP Golczewo w ramach Programu Społecznik

„Integrowanie przez bieganie” - rekreacyjne wydarzenie sportowe organizowane przez OSP Golczewo w ramach Programu Społecznik

fot. Organizator

Osp Golczewo - wydarzenie rekreacyjne dla wszystkich spragnionych sportowej rywalizacji, o nazwie "Integrowanie przez bieganie" odbędzie się w sobotę 13 maja br. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu, które z pewnością dostarczy wielu emocji i pozytywnych wrażeń.

Inicjatywa ta jest organizowana przez grupę nieformalną działającą przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie, a jest ona jednym z wielu projektów realizowanych w ramach Programu Społecznik, zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Głównym celem Programu Społecznik jest wspieranie działań społecznych oraz integracja mieszkańców regionu poprzez aktywne spędzanie czasu wolnego. Projekt ten skupia się na zróżnicowanych formach aktywności, w tym również na wydarzeniach sportowych, takich jak "Integrowanie przez bieganie".

Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję do wzięcia udziału w biegu na różnych dystansach. Zawody są przeznaczone dla osób w każdym wieku, bez względu na poziom zaawansowania sportowego. Niezależnie od tego, czy bieganie jest Twoją pasją, czy po prostu chcesz spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi, "Integrowanie przez bieganie" będzie doskonałą okazją do tego.

Organizatorzy przypominają, że w trakcie imprezy będą obowiązywały zasady bezpieczeństwa oraz reżim sanitarny, co pozwoli na bezpieczne i komfortowe uczestnictwo w wydarzeniu.

Wydarzenie "Integrowanie przez bieganie" to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz do zdobycia nowych doświadczeń i wrażeń. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tej rekreacyjnej imprezie. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na plakacie lub na stronie internetowej OSP Golczewo.

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/40180/