POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [09.05.2023, 13:48:16] • Golczewo

„Integrowanie przez bieganie” - rekreacyjne wydarzenie sportowe organizowane przez OSP Golczewo w ramach Programu Społecznik

„Integrowanie przez bieganie” - rekreacyjne wydarzenie sportowe organizowane przez OSP Golczewo w ramach Programu Społecznik

fot. Organizator

Osp Golczewo - wydarzenie rekreacyjne dla wszystkich spragnionych sportowej rywalizacji, o nazwie "Integrowanie przez bieganie" odbędzie się w sobotę 13 maja br. Wszystkich chętnych organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu, które z pewnością dostarczy wielu emocji i pozytywnych wrażeń.

Inicjatywa ta jest organizowana przez grupę nieformalną działającą przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Golczewie, a jest ona jednym z wielu projektów realizowanych w ramach Programu Społecznik, zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Głównym celem Programu Społecznik jest wspieranie działań społecznych oraz integracja mieszkańców regionu poprzez aktywne spędzanie czasu wolnego. Projekt ten skupia się na zróżnicowanych formach aktywności, w tym również na wydarzeniach sportowych, takich jak "Integrowanie przez bieganie".

Podczas tego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję do wzięcia udziału w biegu na różnych dystansach. Zawody są przeznaczone dla osób w każdym wieku, bez względu na poziom zaawansowania sportowego. Niezależnie od tego, czy bieganie jest Twoją pasją, czy po prostu chcesz spędzić miło czas z rodziną i przyjaciółmi, "Integrowanie przez bieganie" będzie doskonałą okazją do tego.

Organizatorzy przypominają, że w trakcie imprezy będą obowiązywały zasady bezpieczeństwa oraz reżim sanitarny, co pozwoli na bezpieczne i komfortowe uczestnictwo w wydarzeniu.

Wydarzenie "Integrowanie przez bieganie" to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz do zdobycia nowych doświadczeń i wrażeń. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tej rekreacyjnej imprezie. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na plakacie lub na stronie internetowej OSP Golczewo.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W czwartek Polska będzie pod wpływem dużego cyklonu Niklas, przynoszącego masy wilgotnego powietrza polarnego. Możliwe są zawirowania mas powietrza. To może wywołać silny wiatr, nawet do 100 km/h, a na Bałtyku będzie sztorm. Duże zachmurzenie z opadami mokrego śniegu i deszczu ■ 32 FINAŁ WOŚP I SZTAB #7296 W FUNDACJI „ZOSIA" W KAMIENIU POMORSKIM Zbliża się magiczny czas dobrych uczynków – zima, święta... i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! A ta orkiestra to DOBRA ENERGIA, która jest hasłem Fundacji „Zosia"... dlatego stało się : Fundacja „Zosia" aktywnie przystępuje do świątecznego grania jako jeden ze sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! ■ W niedzielę (12 listopada 2023r.) ok godz. 8.40 w Kamieniu Pomorskim na akwenie Zalewu Kamieńskiego w odległości około 50 metrów od przystani ujawniono dryfujące zwłoki topielca. Były to zwłoki mężczyzny, który był poszukiwany jako osoba zaginiona od 16 października 2023r. ■ Bieg Niepodległości w Świerznie Bieg Niepodległości w Świerznie to coroczne wydarzenie, podczas którego mieszkańcy wszystkich pokoleń gromadzą się, aby świętować niepodległość Polski. Atmosfera jest niezwykle radosna , a uczestnicy biegu niosą ze sobą ducha patriotyzmu. To piękne święto jednoczy społeczność Świerzna, ukazując silne więzi międzypokoleniowe w duchu jedności europejskiej ■ Na odcinku Drogi Krajowej nr 3, pomiędzy Dargobądzem a Międzyzdrojami, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W środę po godzinie 14.00, na odcinku, gdzie obecnie trwają roboty związane z budową drogi, zderzyły się trzy samochody. Na DK3 jest podwójna ciągła linia, nie wolno wyprzedzać, jest to droga techniczna na czas wykonywania robót. Każdego dnia przejeżdża tamtędy bardzo dużo samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych zmierzających na przeprawę promową do Szwecji, wiozących zaopatrzenie do Świnoujścia lub w przeciwną stronę, do Szczecina. W wyniku zderzenia wszystkie trzy samochody mają wystrzelone poduszki, jeden pojazd ma mocno rozbitą maskę, drugi stoi z uszkodzony bokiem i zawieszeniem na DK3. Czekamy na więcej informacji ze strony Policji ■