POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.06.2022, 18:49:37] • Kamień Pomorski

Dni Kamienia Pomorskiego 2022!

Dni Kamienia Pomorskiego 2022!

fot. Organizator

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Dni Kamienia Pomorskiego, podczas których każdy znajdzie coś dla sobie!

Zaczynamy w piątek 24 czerwca od Inauguracji 58. Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej! Pierwszego dnia Festiwalu miłośnicy muzyki klasycznej usłyszą koncerty w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego oraz duet organowy - Karolinę Karkucińską i Macieja Wotę.

Sobota będzie świętem kamieńskiego żeglarstwa. Tego dnia odbędzie się 10-lecie Mariny Kamień Pomorski. Wśród atrakcji znajdziemy m.in. Regaty o Puchar Burmistrza Kamienia Pomorskiego, a także Piknik Marynistyczny z zabawami dla dzieci, ciepłym poczęstunkiem, darmowymi kajakami oraz występem zespołu IGA’cki Band, który zagra muzykę szantową.

W tym dniu odbędzie się także konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich pn. „Bitwa Regionów” – organizatorem jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Polskiej przy współpracy z KOWR, KRUS oraz ARiMR.
W niedzielę od godziny 12.00 zapraszamy na projekt „Wolin z rybą na talerzu”, podczas którego czekać będą takie atrakcje jak darmowa degustacja ryb, warsztaty kulinarne, strefa kinowa, konkursy z nagrodami, animacje i atrakcje dla dzieci w strefie Rybki Wolinki,
Po dniu pełnym kulinarnych doznań zapraszamy na występy artystów. O godzinie 18.30 wystąpi rockowy zespół House Of Death, którego wokalistą jest Juan Carlos Cano, zwycięzca jednej z edycji The Voice of Poland.

O godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich na koncert głównej gwiazdy Dnia Kamienia Pomorskiego, dobrze znanego zespołu ZAKOPOWER! Polski zespół wykonujący muzykę folkową z elementami rocka i jazzu, założony przez skrzypka Sebastiana Karpiela-Bułeckę, który jest także twarzą i liderem zespołu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Poniedziałek [20.06.2022, 19:42:40] • [IP: 83.11.93.***]

Coś się będzie działo w końcu.

Gość • Sobota [18.06.2022, 21:32:53] • [IP: 37.248.223.***]

Ja tam idę - koniec pandemii Covid!! - super

Gość • Sobota [18.06.2022, 13:21:18] • [IP: 188.146.135.***]

a muzeum w Kamieniu Pomorskim coś robi? :D

Gość • Piątek [17.06.2022, 19:51:31] • [IP: 46.215.204.***]

chyba marynistyczny

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W czwartek Polska będzie pod wpływem dużego cyklonu Niklas, przynoszącego masy wilgotnego powietrza polarnego. Możliwe są zawirowania mas powietrza. To może wywołać silny wiatr, nawet do 100 km/h, a na Bałtyku będzie sztorm. Duże zachmurzenie z opadami mokrego śniegu i deszczu ■ 32 FINAŁ WOŚP I SZTAB #7296 W FUNDACJI „ZOSIA" W KAMIENIU POMORSKIM Zbliża się magiczny czas dobrych uczynków – zima, święta... i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! A ta orkiestra to DOBRA ENERGIA, która jest hasłem Fundacji „Zosia"... dlatego stało się : Fundacja „Zosia" aktywnie przystępuje do świątecznego grania jako jeden ze sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! ■ W niedzielę (12 listopada 2023r.) ok godz. 8.40 w Kamieniu Pomorskim na akwenie Zalewu Kamieńskiego w odległości około 50 metrów od przystani ujawniono dryfujące zwłoki topielca. Były to zwłoki mężczyzny, który był poszukiwany jako osoba zaginiona od 16 października 2023r. ■ Bieg Niepodległości w Świerznie Bieg Niepodległości w Świerznie to coroczne wydarzenie, podczas którego mieszkańcy wszystkich pokoleń gromadzą się, aby świętować niepodległość Polski. Atmosfera jest niezwykle radosna , a uczestnicy biegu niosą ze sobą ducha patriotyzmu. To piękne święto jednoczy społeczność Świerzna, ukazując silne więzi międzypokoleniowe w duchu jedności europejskiej ■ Na odcinku Drogi Krajowej nr 3, pomiędzy Dargobądzem a Międzyzdrojami, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W środę po godzinie 14.00, na odcinku, gdzie obecnie trwają roboty związane z budową drogi, zderzyły się trzy samochody. Na DK3 jest podwójna ciągła linia, nie wolno wyprzedzać, jest to droga techniczna na czas wykonywania robót. Każdego dnia przejeżdża tamtędy bardzo dużo samochodów, zarówno osobowych, jak i ciężarowych zmierzających na przeprawę promową do Szwecji, wiozących zaopatrzenie do Świnoujścia lub w przeciwną stronę, do Szczecina. W wyniku zderzenia wszystkie trzy samochody mają wystrzelone poduszki, jeden pojazd ma mocno rozbitą maskę, drugi stoi z uszkodzony bokiem i zawieszeniem na DK3. Czekamy na więcej informacji ze strony Policji ■