POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [16.06.2022, 11:47:14] • Golczewo

Zwłoki mężczyzny znalezione w przepuście wodnym w Golczewie!

Zwłoki mężczyzny znalezione w przepuście wodnym w Golczewie!

fot. Google Maps

W Golczewie w przepuście wodnym przy ulicy Turystycznej znaleziono ciało około 60 - letniego mężczyzny. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany.

Strażacy z OSP Golczewo otrzymali zgłoszenie o pomoc w jego poszukiwaniach.

- Strażacy udali się na miejsce aby dokonać wstępnego rozpoznania, zebrania informacji szczegółowych dotyczących zdarzenia. Ponieważ miejsce zdarzenia znajdowało się blisko jeziora zadysponowano również naszą łódź ratowniczą 469[Z] Ł7. Ratownicy wraz z policją rozpoczęli poszukiwania przeczesując okoliczne zarośla zarówno od strony lądu jak i od strony wody. Po kilkunastu minutach od rozpoczęcia znaleziono motocykl, który prawdopodobnie należał do osoby poszukiwanej - informuje OSP Golczewo.

W trakcie dalszych poszukiwań służby natrafiły na ciało mężczyzny w przepuście wodnym. Jak podają strażacy na tę chwilę przyczyna zgonu nie jest znana.

Do zdarzenia doszło 13 czerwca przed godziną 11:00. W działaniach wziął udział zastęp strażaków z OSP Golczewo wraz z łodzią ratowniczą, a także policja.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [16.06.2022, 16:08:33] • [IP: 46.205.146.***]

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■