POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [20.06.2026, 15:40:57] • Gmina Dziwnów

Teatr Domowy zaprasza na ostatnie spotkanie przed wakacjami

Teatr Domowy zaprasza na ostatnie spotkanie przed wakacjami

fot. Organizator

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ostatnim przed wakacyjną przerwą spotkaniu grupy Teatru Domowego z Trzebieszewa, które odbędzie się 25 czerwca 2026 r. o godz. 17:00 w Domu Kultury w Dziwnowie. Zajęcia obejmują elementy teatru, śpiewu i tańca, rozwijając kreatywność, umiejętność współpracy oraz swobodę sceniczną uczestników.

Spotkanie będzie podsumowaniem dotychczasowej pracy grupy przed letnią przerwą. Teatr Domowy powróci do regularnych zajęć we wrześniu 2026 roku. Jednocześnie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisów do grupy. To doskonała okazja, aby dołączyć do zespołu i rozpocząć artystyczną przygodę wraz z Teatrem Domowym. Serdecznie zapraszamy!

Konstancja Wojewódzka


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■