POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [14.01.2024, 14:32:55] • Wolin

Drzewo zagrażało bezpieczeństwu pieszych

Drzewo zagrażało bezpieczeństwu pieszych

fot. OSP Wolin

Nad chodnikiem przy ul. Rynek w Wolinie, niebezpiecznie pochyliło się drzewo. Na miejsce zostali skierowani strażacy z tamtejszej OSP.

Przełamane drzewo w każdej chwili mogło spaść na chodnik, dlatego należało je jak najszybciej usunąć. Do akcji przystąpili strażacy z OSP Wolin, którzy przy użyciu piły łańcuchowej zniwelowali niebezpieczeństwo.

Drzewo zagrażało bezpieczeństwu pieszych

fot. OSP Wolin

Miało to miejsce 13.01.24 r.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Poniedziałek [15.01.2024, 17:37:17] • [IP: 46.205.141.**]

Nie widzę na drugim zdjęciu usuniętego drzewa, porównałem obie fotografie i widzę tylko jedną drobną, trudno dostrzegalną zmianę - nie ma części konaru pochylonego drzewa.

Gość • Poniedziałek [15.01.2024, 15:12:36] • [IP: 46.205.128.*]

Zostawić proszę dla kóz z Wolina

Gość • Poniedziałek [15.01.2024, 13:17:17] • [IP: 176.221.123.***]

w Wolinie wybudujemy Port jachtowy

Gość • Poniedziałek [15.01.2024, 07:21:54] • [IP: 150.254.67.**]

To drzew w takim stanie jest już od 3 lat! obudzili się...

Gość • Niedziela [14.01.2024, 19:24:55] • [IP: 83.26.237.***]

A gdzie turysta się teraz wysika. Toalet brak jeszcze wszystkie drzewa wytną...

Gość • Niedziela [14.01.2024, 15:05:49] • [IP: 46.205.141.**]

Matko boska, co za dramaturgia, emocje, i poświęcenie naszych dzielnych strażaków A może najpierw należało wezwać negocjatora, ustalić warunki z pochylonym drzewem a nie tak od razu z piłą do bezbronnego Ja już czekam z niecierpliwością jak nasi bohaterowie będą usuwać kałużę z ulicy i oczywiście nas o tym poinformują

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Gołoledź i oblodzenie w Zachodniopomorskiem – trudne warunki na drogach od dziś, godz. 8:00. Intensywne opady marznące mżawki i deszczu utrudnią poruszanie się pieszym i kierowcom. Zachowaj ostrożność – śliskie chodniki i jezdnie! ■ W Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się w sobotę posiedzenie Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Tematami przewodnimi były trudna sytuacja meteorologiczna w naszym województwie oraz ognisko pryszczycy, które wykryto u bydła w przygranicznym powiecie Maerkisch-Oderland. W związku z tym ostatnim, na granicy specjalnym nadzorem zostaną objęte transporty zwierząt z Niemiec ■ W gminie Wolin, w miejscowości Troszynek, doszło do wycinki zdrowego, stuletniego drzewa. Decyzja ta wywołała burzę wśród mieszkańców, którzy zastanawiają się, dlaczego doszło do usunięcia drzewa, które nie stanowiło żadnego zagrożenia. Mieszkańcy Troszynka są oburzeni wycinką imponującego drzewa, które przez lata było ważnym elementem lokalnego krajobrazu. Drzewo, które nie wykazywało oznak chorób ani zagrożenia dla bezpieczeństwa, zostało wycięte, co wywołało pytania o zasadność i legalność tej decyzji ■