POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [04.10.2023, 16:55:07] • Gmina Wolin

Piknik „Archiwalny Wolin” w Mokrzycy Małej!

Piknik „Archiwalny Wolin” w Mokrzycy Małej!

fot. Organizator

W ten weekend odbył się w Mokrzycy Małej piknik fotograficzny z archiwum Muzeum Regionalnego im. Andrzeja Kaubego w Wolinie.

Podczas pikniku mieszkańcy mogli zapoznać się z archiwalnymi zdjęciami swojej miejscowości, ale też wykonać nowe fotografie z użyciem technik analogowych.

Piknik „Archiwalny Wolin” w Mokrzycy Małej!

fot. Organizator

Wszystko to pod czujnym okiem ekipy muzealnej i dr Pawła Kuli - fotografa, animatora i wykładowcy Akademii Sztuki w Szczecinie.

Piknik „Archiwalny Wolin” w Mokrzycy Małej!

fot. Organizator

Kolejne spotkania już w najbliższy weekend w Wiejkowie, Ładzinie i Uninie.

Piknik „Archiwalny Wolin” w Mokrzycy Małej!

fot. Organizator

Efekty wspólnych prac podziwiać będzie można w publikacji redagowanej przez samych mieszkańców, której premiera będzie miała miejsce jeszcze w tym roku w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie.

Piknik „Archiwalny Wolin” w Mokrzycy Małej!

fot. Organizator

Piknik „Archiwalny Wolin” w Mokrzycy Małej!

fot. Organizator

Karolina Gołębiowska
Dział Edukacji, Promocji i Informacji
Muzeum Regionalne im. A. Kaubego w Wolinie


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Czwartek [05.10.2023, 08:43:26] • [IP: 80.55.22.***]

Tłumy

Gość • Środa [04.10.2023, 22:47:43] • [IP: 5.173.31.**]

Ewa odeszła odeszła stąd

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■