POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [11.09.2023, 18:06:34] • Gmina Wolin

Pożegnanie lata w Ładzinie

Pożegnanie lata w Ładzinie

fot. Andrzej Ryfczyński

Kiedy lato zbliża się ku końcowi, mieszkańcy wsi i miast z całego kraju szukają sposobu, by uczcić te ciepłe miesiące i przygotować się na nadejście jesieni. W Ładzinie jednak pożegnanie lata to nie tylko chwila zadumy nad mijającym czasem, ale przede wszystkim okazja do wspólnej zabawy, świętowania i dzielenia się radością.

9 września w malowniczym Ładzinie miał miejsce niezwykły piknik - już trzeci w tym sezonie, ale jednocześnie ostatni. Organizowany z ogromnym zaangażowaniem przez Sołtysa i Radę Sołecką, wspieranych przez Koło Gospodyń Wiejskich "Ko-bitka" oraz Ochotniczą Straż Pożarną z Ładzina.

Pożegnanie lata w Ładzinie

fot. Andrzej Ryfczyński

Wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców oraz gości. Sprzyjała temu idealna, słoneczna pogoda. Dzieci biegały wśród dmuchańców, poddając się kreatywnym malunkom, ścigały bańki mydlane, podziwiały balony i mogły przejechać się na prawdziwych koniach. Dla dorosłych natomiast wielką atrakcją były pokazy OSP Ładzin, a wieczorem wszyscy bawili się na potańcówce przy dźwiękach znakomitej muzyki.

Pożegnanie lata w Ładzinie

fot. Andrzej Ryfczyński

Piknik wzbogacił również stanowisko SSP Ładzin, które zaskoczyło wszystkich obecnych swoim stoiskiem pełnym słodkości, zabawą fantową oraz... prawdziwym dinozaurem! Nie można też zapomnieć o Kole Gospodyń Wiejskich, które zaskoczyło wszystkich swoją kulinarną maestrią. Smakołyki były tak pyszne, że niejeden uczestnik prosił o dokładkę, a niektórzy zabrali jedzenie ze sobą dla tych, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w pikniku.

Pożegnanie lata w Ładzinie

fot. Andrzej Ryfczyński

Ale po intensywnych przygotowaniach i dniu pełnym wrażeń, organizatorzy również zasłużyli na chwilę wytchnienia. Dlatego już następnego dnia, w niedzielę, udali się do Szczecina, aby w Teatrze Współczesnym obejrzeć przedstawienie "Przyszedł mężczyzna do kobiety". Wspaniała komedia była idealnym zakończeniem weekendu.

Pożegnanie lata w Ładzinie

fot. Andrzej Ryfczyński

Tak więc, chociaż lato w Ładzinie dobiegło końca, wspomnienia z tego wyjątkowego pikniku na pewno pozostaną w sercach uczestników na długo. Czekamy z niecierpliwością na uroczystą wigilię i kolejne wydarzenia w przyszłym roku!

Pożegnanie lata w Ładzinie

fot. Organizator

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [12.09.2023, 11:53:33] • [IP: 46.205.128.*]

Ten ryży z Sierosławia to zawsze się załapie na kiełbaske wyborczą.

Gość • Poniedziałek [11.09.2023, 18:17:08] • [IP: 46.205.140.***]

W Ładzinie jak widać są Ko-Bitki. Dziękujemy dobrej organizacji, świetnej zabawy i wyżerki

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■ W świąteczny weekend nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. W nocy z 30 na 31 marca wskazówki zegarów zostaną przesunięte o 60 minut do przodu, z godziny 2:00 na 3:00. ■