POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [25.05.2023, 11:48:04] • Wolin

Dzień Dziecka z Gminnym Centrum w Wolinie

Dzień Dziecka z Gminnym Centrum w Wolinie

fot. Organizator

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji jak co roku szykuje dla dzieci i rodziców moc atrakcji.

Już w najbliższą sobotę (27.05.2023 r.) w Świetlicy Wiejskiej w Dargobądzu odbędzie się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Mamy i Taty zorganizowany przez Filię GCKSTiR w Dargobądzu. O godz. 17:00 swoją premierę będzie miał spektakl „Mały Książę” w wykonaniu niesamowicie zdolnej młodzieży z działającej w Filiach GCKSTiR w Dargobądzu i Wisełce Grupy Teatralnej „Tatr TU” oraz z Kotła Wyobraźni z Domysłowa. Popołudnie wypełnione będzie również animacjami, poczęstunkiem i pokazami strażackimi.

Dzień Dziecka z Gminnym Centrum w Wolinie

fot. Organizator

03.06.2023 r. (sobota) w Wisełce odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez Filię GCKSTiR w Wisełce oraz Sołectwo Wisełka. Organizatorzy szykują moc atrakcji dla całych rodzin w tym konkursy, poczęstunek, gry i zabawy, ognisko z kiełbaskami i muzyką. Wszystko to w godz. 16:00 – 19:00 na Przystani Wodnej u Krawczyka.

Dzień Dziecka z Gminnym Centrum w Wolinie

fot. Organizator

To jednak nie wszystko. 03.06.2023 r. (sobota) na błoniach w Wolinie odbędzie się coroczna duża impreza skierowana do dzieci i młodzieży – Dzień Dzieciaka i Strażaka organizowany przez Gminę Wolin, Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Wolinie. Jak zwykle będzie kolorowo, radośnie i gwarnie. Od godz. 10:00 do godz. 18:00 najmłodsi będą mogli dać upust swojej energii w Mini Lunaparku, a w godz. 12:00 – 17:00 skorzystać z pozostałych atrakcji.

Dzień Dziecka z Gminnym Centrum w Wolinie

fot. Organizator

Czekać na nich będzie spektakularny Event Rurki, Fotobudka i atrakcje strażackie. Nie zabraknie też uwielbianych przez dzieci lodów oraz popcornu. Wszystkie wymienione atrakcje będą bezpłatne.

Agnieszka Szwajkowska
Gminne Centrum Kultury, Sportu,
Turystyki i Rekreacji


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [25.05.2023, 12:54:22] • [IP: 37.47.177.***]

W końcu to dzień dziecka czy festyn rodzinny z dniem taty i mamy. Tata i mama mają swoje święta. Jak nie dzień dziecka i strażaka" alkoholika" to inny kogel mogel.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■