POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [25.05.2023, 18:19:43] • Gmina Kamień Pomorski

Benice zapraszają na regiolnalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody

Benice zapraszają na regiolnalne i towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody

fot. Organizator

Wspaniała okazja dla wszystkich miłośników jeździectwa! Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Benicach oraz Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych mają zaszczyt zaprosić w regionalnych i towarzyskich zawodach jeździeckich w skokach przez przeszkody. Benice, 10 czerwca 2023 r. przygotowało atrakcyjny program oraz atrakcyjne nagrody, które z pewnością przyciągną zarówno doświadczonych zawodników, jak i początkujących miłośników koni.

Organizatorem wydarzenia jest Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Benicach, Które serdecznie zapraszają wszystkich entuzjastów jeździectwa do Benic przy ulicy Benice 12a.

Program zawodów:
Sobota, 10 czerwca 2023 r.
Rozpoczęcie konkursów o godzinie 10:00.


Konkurs nr. 1 - Towarzyski, mini LL (50-60 cm), konkurs dokładności zgodnie z artykułem 238.1.1.
Konkurs nr. 2 - Towarzyski, klasa LL (80-90 cm), konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu.
Konkurs nr. 3 - Towarzyski, klasa L, konkurs dwufazowy zgodnie z artykułem 274.1.5.3.
Konkurs nr. 4 - Klasa P, zwykły konkurs zgodnie z artykułem 238.2.1, o Puchar Dyrektora ZSP w Benicach.
Konkurs nr. 5 - Klasa N, zwykły konkurs z rozgrywką zgodnie z artykułem 238.2.2, o Puchar Starosty kamieńskiego.

Nagrody:
Nagrody pieniężne:

Klasa L:
I miejsce: 300 złotych
II miejsce: 200 złotych
III miejsce: 100 złotych

Klasa P:
I miejsce: 400 złotych
II miejsce: 300 złotych
III miejsce: 200 złotych

Klasa N:
I miejsce: 500 złotych
II miejsce: 400 złotych
III miejsce: 300 złotych

Dodatkowe nagrody:

Klasa mini LL: flot's dla wszystkich zerowych przejazdów.
Klasa LL: flot's dla wszystkich zerowych przejazdów, statuetki oraz nagrody rzeczowe dla pierwszych pięciu zawodników.
Klasa L: flot's dla wszystkich zerowych przejazdów, puchary oraz nagrody pieniężne.
Klasa P i N: flot's dla wszystkich zerowych przejazdów, puchary oraz nagrody pieniężne. Ponadto, zwycięzca klasy N otrzyma voucher na 2-dniowy pobyt w pokoju 2-osobowym w ośrodku wypoczynkowym.

Konie i jeźdźcy muszą być zdrowi, kompetentni i wytrenowani, zanim wezmą udział w zawodach.

Polski Związek Jeździecki usilnie zachęca wszystkie osoby działające w sporcie jeździeckim do stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności dotyczących wszelkich aspektów współpracy z koniem.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■