POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [22.05.2023, 14:21:34] • Wolin

Zmiany w rozkładzie otwarcia mostu w Wolinie z powodu prac konserwacyjnych

Zmiany w rozkładzie otwarcia mostu w Wolinie z powodu prac konserwacyjnych

fot. Urząd Miejski w Wolinie

Ważny komunikat dla mieszkańców i turystów odnośnie Mostu Wolin w Gminie Wolin! Planowane prace konserwacyjne wymagają wprowadzenia tymczasowych zmian w rozkładzie otwarcia mostu. W dniu 24 maja 2023 r. most obrotowy w Wolinie nie będzie otwierany dla ruchu żeglownego o godzinie 10:00. Zamiast tego, zaplanowano jedno otwarcie mostu o godzinie 16:00.

Decyzja o przeprowadzeniu prac konserwacyjnych wynika z konieczności zapewnienia odpowiedniego stanu technicznego mostu oraz utrzymania bezpieczeństwa wszystkich użytkowników. Regularne prace konserwacyjne są nieodzowne dla zapewnienia sprawności i trwałości tej ważnej infrastruktury.

Przesunięcie otwarcia mostu związane z pracami konserwacyjnymi może wpłynąć na żeglugę oraz plany podróży osób korzystających z tej trasy. Mieszkańcy i turyści proszeni są o odpowiednie dostosowanie swoich planów i uwzględnienie wprowadzonych zmian.

Warto pamiętać, że prace konserwacyjne mają na celu zachowanie jakości i bezpieczeństwa Mostu Wolin. Dzięki regularnemu utrzymaniu, most będzie nadal służył mieszkańcom i podróżnym jako niezastąpiona arteria komunikacyjna, łącząca Gminę Wolin z okolicznymi miejscowościami.

Jeśli masz plany podróży w dniu 24 maja 2023 r., warto uwzględnić zmieniony rozkład otwarcia mostu. Otwarcie o godzinie 16:00 pozwoli na swobodną żeglugę i przejazd przez Most Wolin. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z tych tymczasowych zmian.

Gmina Wolin i zarządzający Mostem Wolin zapewniają, że pracują nad jak najszybszym zakończeniem prac konserwacyjnych i przywróceniem normalnego rozkładu otwarcia mostu. Będziemy informować na bieżąco o wszelkich dalszych zmianach i postępach w tym zakresie.

Miejmy nadzieję, że przeprowadzone prace konserwacyjne pozwolą na dalszą eksploatację Mostu Wolin i zapewnią nam bezpieczne podróże przez tę imponującą konstrukcję. Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie, które okazujecie wobec tych niezbędnych prac.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zarząd Powiatu w Kamieniu Pomorskim uprzejmie informuje, iż został ogłoszony konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 15 kwietnia 2024 roku ■ W świąteczny weekend nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. W nocy z 30 na 31 marca wskazówki zegarów zostaną przesunięte o 60 minut do przodu, z godziny 2:00 na 3:00. ■