POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [22.05.2023, 16:33:15] • Kamień Pomorski

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

28 kwietnia br. Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim przy współpracy z Radą Rodziców zorganizowało festyn na zakończenie realizacji projektu „Ptasie siedlisko”.

W tym dniu wszystkie klasy kamieńskiej „dwójki” przygotowywały plakaty przedstawiające ptaki, wzięły udział w zawodach sportowych. Uczniowie razem z wychowawcami dekorowali namalowane na ścianie ptaki.

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

Tego dnia rozstrzygnięty został również konkurs fotograficzny „Ptaki wokół nas” adresowany do wszystkich uczniów. Przedstawiciele Rady Rodziców przygotowali dla dzieci bufet oraz zorganizowali spotkanie z przedstawicielami grupy rekonstrukcyjnej Gromowładni.

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację festynu, który zorganizowany został w ramach projektu „Ptasie siedlisko” zrealizowanego w ramach programu Społecznik na lata 2022-2024, zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

Dorota Konarska


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [23.05.2023, 15:29:56] • [IP: 83.23.187.***]

Fajna inicjatywa, fajna sprawa i fajna zabawa. Super!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wybory samorządowe odbędą się najprawdopodobniej 7 kwietnia 2024 r. Taki scenariusz nakreślił w sobotę marszałek Sejmu i lider Polski 2050 Szymon Hołownia ■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■