POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [22.05.2023, 16:33:15] • Kamień Pomorski

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

28 kwietnia br. Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim przy współpracy z Radą Rodziców zorganizowało festyn na zakończenie realizacji projektu „Ptasie siedlisko”.

W tym dniu wszystkie klasy kamieńskiej „dwójki” przygotowywały plakaty przedstawiające ptaki, wzięły udział w zawodach sportowych. Uczniowie razem z wychowawcami dekorowali namalowane na ścianie ptaki.

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

Tego dnia rozstrzygnięty został również konkurs fotograficzny „Ptaki wokół nas” adresowany do wszystkich uczniów. Przedstawiciele Rady Rodziców przygotowali dla dzieci bufet oraz zorganizowali spotkanie z przedstawicielami grupy rekonstrukcyjnej Gromowładni.

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację festynu, który zorganizowany został w ramach projektu „Ptasie siedlisko” zrealizowanego w ramach programu Społecznik na lata 2022-2024, zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

Zakończenie projektu „Ptasie siedlisko”

fot. Organizator

Dorota Konarska


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [23.05.2023, 15:29:56] • [IP: 83.23.187.***]

Fajna inicjatywa, fajna sprawa i fajna zabawa. Super!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 3 października 2023 r. klienci w sprawach emerytur i rent będą mogli skorzystać z pomocy pracownika ZUS we wtorki i czwartki, w godz. 8.00 - 15.00. Ekspert ZUS będzie dyżurował w Urzędzie Miejskim, przy pl. Ratuszowym 1 w Międzyzdrojach. Ponadto przypominamy, że najbliższa placówka ZUS, która obsługuje klientów w pełnym zakresie, działa w Świnoujściu, przy ul. Piastowskiej 63. W poniedziałek w godz. 8.00 - 17.00, wtorek - piątek w godz. 8.00 - 15.00. Zachęcamy do załatwiania swoich spraw bez wychodzenia z domu i umówienia się na e-wizytę, czyli wideorozmowę z pracownikiem ZUS. Kliencie mogą też skorzystać z aplikacji mZUS, Platformy Usług Elektronicznych (PUE) albo telefonicznie - 22 560 16 00. ■ Zachodniopomorskie: ponad 48 tys. cudzoziemców Na koniec maja tego roku w województwie zachodniopomorskim było 48,1 tys. cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń w ZUS. To nieznacznie mniej niż na koniec listopada 2022 roku. W listopadzie 2022 r. pracowników spoza Polski zgłoszonych do ubezpieczenia emerytalnego i rentowych w naszym województwie było 48,9 tys. Na koniec maja natomiast zarejestrowano przeszło 48,1 tys. obcokrajowców. Na terenie szczecińskiego ZUS było ponad 37,5 tys. cudzoziemców. Według danych z koszalińskiej placówki zgłoszono do ubezpieczeń przeszło 10,5 tys. W naszym regionie najliczniejszą grupą cudzoziemców zgłoszonych w ZUS do ubezpieczeń emerytalno-rentowych dalej są Ukraińcy. Na koniec maja było ich 37,1 tys. (w szczecińskim ZUS 29,2 tys. i 7,9 tys. w koszalińskim oddziale). ■ Woda w Kamieniu ostro w górę! Ale czy legalnie pytają radni? Woda w Kamieniu po podwyżkach wprowadzonych przez PGK Kamień Pomorski jest obecnie droższa niż w nadmorskim Rewalu, Dziwnowie czy Międzyzdrojach. Wątpliwości budzi nie tylko wysokość nowych cen ale i tryb ich wprowadzenia. Sprawa nowych cen wody i ścieków wywołała sporo emocji zarówno wśród mieszkańców jak i radnych na sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Decyzji o podwyżkach bronił burmistrz Stanisław Kuryłło, który zwracał uwagę na podwyżki cen paliw, gazu, które w jego opinii uzasadniają podwyżki wprowadzone przez PGK ■