POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [14.03.2023, 11:48:04] • Gmina Wolin

Kolizja na drodze w Płocinie

Kolizja na drodze w Płocinie

fot. OSP Wolin

Na DK nr 3 w miejscowości Płocin zderzyły się dwa pojazdy - ciągnik siodłowy z naczepą oraz samochód osobowy. Do pomocy zostali skierowani strażacy z OSP Wolin. Do zdarzenia doszło w czwartek 09.03.2023r.

W wyniku zderzenia poszkodowaniu uległ kierowca osobówki - został przewieziony do szpitala.

Kolizja na drodze w Płocinie

fot. OSP Wolin

Strażacy zabezpieczyli i oświetlili miejsce akcji na czas wykonywania czynności przez Policję. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, wyznaczono objazdy.

SiŚ:

1 x OSP Wolin
2 x Policja
1 x ZRM Międzyzdroje

Kolizja na drodze w Płocinie

fot. OSP Wolin

- 9 marca przed godziną 5:00 doszło do zdarzenia drogowego na remontowanym odcinku drogi krajowej nr 3 w okolicy miejscowości Płocin. Pojazd ciężarowy marki Scania podczas manewru wyprzedzania na zakręcie drogi zderzył się czołowo prawidłowo jadącym pojazdem osobowym marki Toyota. Kierowca osobówki został przewieziony do szpitala w Świnoujściu. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Droga była całkowicie zablokowana, wprowadzano objazdy - poinformowała oficer prasowa KPP w Kamieniu Pomorskim, sierż. Katarzyna Jasion.

Kolizja na drodze w Płocinie

fot. OSP Wolin

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Środa [15.03.2023, 12:08:29] • [IP: 89.151.39.**]

Wyprzedzanie na zakręcie brawo. .

Gość • Wtorek [14.03.2023, 19:48:46] • [IP: 83.21.93.***]

Tam bywa bardzo ślisko. Piasek i błoto po ciężarówkach z budowy

Gość • Wtorek [14.03.2023, 19:30:25] • [IP: 37.248.209.***]

Pasów wogole tam nie widać, nie jestem zdziwiona że są stłuczki, wypadki. Może by poprawili trochę oznakowanie tej tymczasowej drogi !!

Gość • Wtorek [14.03.2023, 16:09:28] • [IP: 83.20.239.***]

picu na pewno 13. 03 ??

Gość • Wtorek [14.03.2023, 12:07:19] • [IP: 37.248.179.***]

Wjazd na ten bajpas jest bardzo słabo widoczny nocą drogowcy tam się prosiło o wypadek mało tego zrobiliście bajpas bez poboczy tylko przepaść do rowu nie ma jak się minąć z gabarytem nie mówiąc o jadącej karetce gdzie mam zjechać do bagna kto to projektował.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 24 czerwca do końca wakacji w uruchamianych latem miejscach wyczekiwania w Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Mielenku, Pobierowie, Międzyzdrojach i Darłowie dodatkowa karetka z ratownikami medycznymi. W skład każdego takiego zespołu wchodzą dwie osoby – ratownicy medyczni lub ratownik medyczny i pielęgniarka systemu. Sezonowe karetki wyglądem ani wyposażeniem nie różnią się w żaden sposób od typowych, podstawowych ambulansów WSPR w Szczecinie. Znajdziemy w nich więc m.in. defibrylator, respirator czy autopuls czyli platformę do mechanicznego ucisku klatki piersiowej ■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■