POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [14.03.2023, 17:06:56] • Golczewo

Podsumowanie działalności OSP Golczewo

Podsumowanie działalności OSP Golczewo

fot. OSP Golczewo

11 marca 2023 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze członków OSP Golczewo, podsumowujące działania jednostki w 2022 roku. O szczegółach posiedzenia czytamy na FB jednostki.

- Zebranie rozpoczęło się od przywitania zebranych gości i członków OSP Golczewo. Następnie ślubowanie złożyło dwóch nowych członków, którzy zasilą nasze szeregi. Cieszymy się bardzo że wśród mieszkańców Golczewa nadal znajdują się osoby, które chcą bezinteresownie nieść pomoc bliźniemu. Następnie przedstawiono sprawozdania z działalności i sprawozdanie finansowe za rok 2022. Według danych z Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kamieniu Pomorskim, nasza jednostka interweniowała 145 razy w zdarzeniach na terenie gminy Golczewo i powiatu kamieńskiego.

Podsumowanie działalności OSP Golczewo

fot. OSP Golczewo

Liczba wyjazdów do zdarzeń:
miejscowe zagrożenia - 112,
pożary – 30
alarmy fałszywe 2 ćwiczenia – 1 Po przedstawieniu sprawozdań, przegłosowano i udzielono absolutorium dla Zarządu OSP Golczewo.

Podsumowanie działalności OSP Golczewo

fot. OSP Golczewo

Nasza jednostka zrealizowała w 2022 roku kilka akcji społecznych, były to:
udział w przeciwdziałaniu rozszerzania się wirusa Covid- 19, pomoc w organizacji szczepień, czy udział w programie społecznik.

Podsumowanie działalności OSP Golczewo

fot. OSP Golczewo

W ubiegłym roku zrealizowano zakup Ciężkiego Samochodu Ratowniczo Gaśniczego dla OSP Golczewo.
Podczas zebrania podjęto także uchwałę o powołaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej przy OSP Golczewo i zatwierdzono jej regulamin.
Przedstawiono plan szkoleń, spotkań na rok 2023.

Na koniec głos zabrali przybyli goście, którzy podziękowali za naszą działalność i współpracę.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [15.03.2023, 08:23:36] • [IP: 89.174.73.**]

A kiedy sprawozdanie z działalności koła gospodyń wiejskich

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 24 czerwca do końca wakacji w uruchamianych latem miejscach wyczekiwania w Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Mielenku, Pobierowie, Międzyzdrojach i Darłowie dodatkowa karetka z ratownikami medycznymi. W skład każdego takiego zespołu wchodzą dwie osoby – ratownicy medyczni lub ratownik medyczny i pielęgniarka systemu. Sezonowe karetki wyglądem ani wyposażeniem nie różnią się w żaden sposób od typowych, podstawowych ambulansów WSPR w Szczecinie. Znajdziemy w nich więc m.in. defibrylator, respirator czy autopuls czyli platformę do mechanicznego ucisku klatki piersiowej ■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■