POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [14.03.2023, 18:24:09] • Międzyzdroje

Zumba Maraton z Okazji Dnia Kobiet w Międzyzdrojach

Zumba Maraton z Okazji Dnia Kobiet w Międzyzdrojach

fot. Organizator

8 marca – Dzień Kobiet. Nie ma chyba kobiety, która nie celebrowałaby swojego święta. Ten szczególny dla nas dzień obchodzimy w różny sposób, każda tak jak lubi. Idziemy do restauracji na wykwintną kolację, robimy sobie stylowy zakup - prezent, bierzemy udział w aktywnościach sportowych.

Właśnie z okazji Dnia Kobiet w Międzyzdrojach, w sobotę 11 marca br. w hali sportowej im. A.Grubby, spotkało się ok. 150 kobiet, by wspólnie uczcić swoje święto tanecznym maratonem zumby. Organizatorem imprezy pn. Zumba Maraton z Okazji Dnia Kobiet była międzyzdrojska instruktorka fitness i zumba Alicja Taratajcio. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek.

Zumba Maraton z Okazji Dnia Kobiet w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Cieszę się, że widzę dzisiaj w naszej hali sportowej tak wiele Pań. Życzę Wam z okazji Waszego Święta udanej zabawy i samych pozytywnych endorfin - nie tylko podczas dzisiejszego maratonu – gratulował burmistrz.

Zumba Maraton z Okazji Dnia Kobiet w Międzyzdrojach

fot. Organizator

2- godzinny maraton poprzedziły warsztaty choreografii pod wodzą instruktora ZIN Krzysztofa Nowaka. Liczne grupy zumbowe z Goleniowa, Kamienia Pomorskiego, Szczecina, Trzebiatowa w rytmach bachiaty, salsy czy rumby trenowały pod okiem swoich instruktorów, bo zumba to przede wszystkim świetna zabawa. Problemy dnia codziennego odchodzą w zapomnienie, znikają troski i smutki, liczy się tu i teraz, a przy okazji….z uśmiechem na ustach można stracić mnóstwo kalorii.

Zumba Maraton z Okazji Dnia Kobiet w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny, tym razem plenerowy maraton zumby, który już tradycyjnie odbędzie się w dniu 3 maja br. w amfiteatrze miejskim.

Zumba Maraton z Okazji Dnia Kobiet w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 24 czerwca do końca wakacji w uruchamianych latem miejscach wyczekiwania w Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Mielenku, Pobierowie, Międzyzdrojach i Darłowie dodatkowa karetka z ratownikami medycznymi. W skład każdego takiego zespołu wchodzą dwie osoby – ratownicy medyczni lub ratownik medyczny i pielęgniarka systemu. Sezonowe karetki wyglądem ani wyposażeniem nie różnią się w żaden sposób od typowych, podstawowych ambulansów WSPR w Szczecinie. Znajdziemy w nich więc m.in. defibrylator, respirator czy autopuls czyli platformę do mechanicznego ucisku klatki piersiowej ■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■