POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [06.03.2023, 22:09:04] • Golczewo

Pożar budynku wielorodzinnego w Golczewie! W środku znajdowały się butle z gazem!

Pożar budynku wielorodzinnego w Golczewie! W środku znajdowały się butle z gazem!

fot. OSP Golczewo

Do niebezpiecznego pożaru doszło przy ulicy Papieża Jana Pawła II w Golczewie. Palił się tam budynek wielorodzinny w którym znajdowały się butle z gazem! Na miejsce wezwano strażaków. W działaniach wzięło udział aż 6 zastępów straży pożarnej.

Po przyjeździe na miejsce wewnątrz budynku było dużo dymu. Mieszkańcy zostali ewakuowani jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.

- Strażacy wyposażeni w aparaty ochrony dróg oddechowych oraz kamerę termowizyjną przeszukali mieszkanie w celu znalezienia źródła ognia. Upewniono się również czy nikt nie został wewnątrz budynku. Podczas prowadzenia działań wewnątrz obiektu, natrafiono na butle z gazem propan butan, która została wyniesiona na zewnątrz. Zapaleniu uległy elementy instalacji elektrycznej znajdujące się w łazience. Po ugaszeniu pożaru przeprowadzono wentylacje budynku. Nasze działania wspierały zastępy z KP PSP Kamień Pomorski oraz oficer operacyjny - poinformowało OSP Golczewo.

Na szczęście nikomu nic się nie stało i strażacy w porę wynieśli z budynku butle z gazem.

W akcji na miejscu brały udział 2 zastępy straży pożarnej z OSP Golczewo, oraz 3 wozy strażackie i 1 operacyjny z KP PSP w Kamieniu Pomorskim.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 6 marca po godzinie 16:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [07.03.2023, 05:10:57] • [IP: 172.83.170.**]

TYTUL WPROWADZA W BLAD. Zabezpieczono tylko 1 (jedna)

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 3 października 2023 r. klienci w sprawach emerytur i rent będą mogli skorzystać z pomocy pracownika ZUS we wtorki i czwartki, w godz. 8.00 - 15.00. Ekspert ZUS będzie dyżurował w Urzędzie Miejskim, przy pl. Ratuszowym 1 w Międzyzdrojach. Ponadto przypominamy, że najbliższa placówka ZUS, która obsługuje klientów w pełnym zakresie, działa w Świnoujściu, przy ul. Piastowskiej 63. W poniedziałek w godz. 8.00 - 17.00, wtorek - piątek w godz. 8.00 - 15.00. Zachęcamy do załatwiania swoich spraw bez wychodzenia z domu i umówienia się na e-wizytę, czyli wideorozmowę z pracownikiem ZUS. Kliencie mogą też skorzystać z aplikacji mZUS, Platformy Usług Elektronicznych (PUE) albo telefonicznie - 22 560 16 00. ■ Zachodniopomorskie: ponad 48 tys. cudzoziemców Na koniec maja tego roku w województwie zachodniopomorskim było 48,1 tys. cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń w ZUS. To nieznacznie mniej niż na koniec listopada 2022 roku. W listopadzie 2022 r. pracowników spoza Polski zgłoszonych do ubezpieczenia emerytalnego i rentowych w naszym województwie było 48,9 tys. Na koniec maja natomiast zarejestrowano przeszło 48,1 tys. obcokrajowców. Na terenie szczecińskiego ZUS było ponad 37,5 tys. cudzoziemców. Według danych z koszalińskiej placówki zgłoszono do ubezpieczeń przeszło 10,5 tys. W naszym regionie najliczniejszą grupą cudzoziemców zgłoszonych w ZUS do ubezpieczeń emerytalno-rentowych dalej są Ukraińcy. Na koniec maja było ich 37,1 tys. (w szczecińskim ZUS 29,2 tys. i 7,9 tys. w koszalińskim oddziale). ■ Woda w Kamieniu ostro w górę! Ale czy legalnie pytają radni? Woda w Kamieniu po podwyżkach wprowadzonych przez PGK Kamień Pomorski jest obecnie droższa niż w nadmorskim Rewalu, Dziwnowie czy Międzyzdrojach. Wątpliwości budzi nie tylko wysokość nowych cen ale i tryb ich wprowadzenia. Sprawa nowych cen wody i ścieków wywołała sporo emocji zarówno wśród mieszkańców jak i radnych na sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Decyzji o podwyżkach bronił burmistrz Stanisław Kuryłło, który zwracał uwagę na podwyżki cen paliw, gazu, które w jego opinii uzasadniają podwyżki wprowadzone przez PGK ■