POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [06.01.2023, 21:19:21] • Międzyzdroje

Przewróciło się, niech leży? Od wigilii koło Międzyzdrojów leży betoniarka

Przewróciło się, niech leży? Od wigilii koło Międzyzdrojów leży betoniarka

fot. Czytelnik

Od wigili minęło już trochę czasu. Mamy już nowy 2023 roku, a przy drodze w pobliżu Międzyzdrojów nadal leży przewrócona betoniarka. Znajduje się co prawda na wewnętrznym placu budowy, jednak mimo to zwróciła uwagę jednego z naszych Czytelników.

- Czy policja ma jakąś wiedzę na temat przewróconej betoniarki z cementem znajdującej się na terenie budowy nowej S3? - pytał Czytelnik.

Z tą sprawą zwróciliśmy się do policji w Kamieniu Pomorskim.

Przewróciło się, niech leży? Od wigilii koło Międzyzdrojów leży betoniarka

fot. Czytelnik

Na nasze pytanie odpowiedziała oficer prasowa KPP sierż. Katarzyna Jasion.

- Zdarzenie miało miejsce na wewnętrznym placu budowy. Nikomu nic się nie stało. Policja nie interweniowała na miejscu - poinformowała Jasion.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Środa [11.01.2023, 15:53:09] • [IP: 37.248.212.***]

Do pierdla z tymi cymbałami z betoniarek jeżdżą jak debile

Gość • Środa [11.01.2023, 11:42:36] • [IP: 5.173.172.***]

Milicja to prywatna firma która bezczelnie kłamie a od nas wymaga cudów pech chciał że tego dnia przejeżdżałem samochodem i stało tak dwóch pseudo policjantów którzy coś skrobaki w tych swoich komputero-telefonach stojąc na wprost tej betoniarki I JAK TU UFAC MILICUJNEJ PROPAGANDZIE ?

Gość • Niedziela [08.01.2023, 20:08:51] • [IP: 37.248.178.***]

Co was to obchodzi i komu ta betoniarka przeszkadza.Będą chcieli to wyciagną a jak się nie da to wykopią dół i zakopią. Dlaczego ludzie są tacy wścibscy i wszystko ich obchodzi.Przedsiębiorca jest w plecy i nikt mu tego nie zwróci, padał deszcz i droga się rozmiękła, wypadki się zdażają a autostradę chcą wszyscy

Gość • Niedziela [08.01.2023, 10:38:47] • [IP: 37.248.161.***]

Smierdziela z tej betoniarki powinni grubo ukarać i firmę co to odstawiła kilkoma milionami kary a smiec jak leżał tak leży aż zapadnie się pod ziemie trzeba to zgłosić gdzieś wyżej

Gość • Sobota [07.01.2023, 17:47:35] • [IP: 83.11.104.***]

Wewnętrzny plac budowy?? Te duże samochody przejezdzaja przez teren prywanty i to nie z małą prędkością, mieszkańcy budynku mają już dość przejazdu przez teren, nie raz uszkodzili ogrodzenie przy działach, zniszczyli nawierzchnię jezdni, jest popekana i dziurawa!! Nie raz był zablokowany wjazd do posesji bo stał ciężki sprzęt choćby w środę ciężarówka z naczepą zablokowała rondo bo wjeżdżała z jakąś koparka na naczepie. Droga wewnętrzna i takim sprzętem??Kto na to zezwolił? Ddam że teren budowy od kiedy tam robią ro jedno wielkie wysypisko, pno butelek i pisze wyrzycaja w łaś i pobocza. Tupet maja! A betoniarka z betonem zostawiona. Beton wylany w rowie, zanieczyszczenie się rozprzestrzenia, co WPN na to??

Gość • Sobota [07.01.2023, 15:44:19] • [IP: 89.151.37.***]

Drogie dzieci... idźcie połapać sobie pokemony... bo na podnoszeniu takich ładunków pojęcia nie macie.

Gość • Sobota [07.01.2023, 14:47:18] • [IP: 83.11.45.**]

CO WY PIER, , OLICJE KIEROWCA WYCHLANY w TOP BETON SORRY A PO 2gie JAKIE 3, 5 T JAK TO TEREN BUDOWY MASAKRA ZNAWCY