POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [12.12.2022, 19:28:59] • Gmina Kamień Pomorski

Strażacy z OSP Jarszewo ugasili płonącą izolację bojlera

Strażacy z OSP Jarszewo ugasili płonącą izolację bojlera

fot. OSP Jarszewo

W jednym z mieszkań w Ducinie zapaliła się otulina izolująca bojler. Do ugaszenia pożaru ruszyli strażacy z OSP Jarszewo.

- 12.12.2022 rok, godzina 13:49 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Ducino do pożaru otuliny izolującej bojler. Dzięki szybkiej reakcji domowników nikomu nic się nie stało. Dzisiejsze siły połączyliśmy z PSP Kamień Pomorski - czytamy na ich FB.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Ze względu na odbywający się w Kinie Eva Festiwal Gwiazd, który wymaga przygotowania scenografii, jutrzejszy seans filmu „Minionki” o godzinie 12:00 zostaje odwołany. Zapraszamy do Kina Eva w niedzielę na seanse o godzinie 14:00 oraz 16:00 ■ Załamanie pogody. W regionie już dziś utrzymuje się silny, porywisty wiatr. Synoptycy zapowiadają, że na początku przyszłego tygodnia zrobi się jeszcze chłodniej – temperatura w dzień miejscami spadnie do 12–15°C. Możliwe są opady deszczu oraz silniejsze podmuchy wiatru, dlatego warto zachować ostrożność, szczególnie w pobliżu drzew ■