POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [21.09.2022, 08:30:18] • Międzyzdroje

Refleksologia – terapia, która odmieni twoje zdrowie

Refleksologia – terapia, która odmieni twoje zdrowie

fot. Organizator

Refleksologia terapeutyczna stóp to nieinwazyjny i holistyczny zabieg, który polega na uciskaniu poszczególnych miejsc na stopach. Każdy taki punkt ma swoje połączenie z odpowiednim narządem w ciele. Zadaniem tej terapii jest doprowadzić organizm ludzki do równowagi fizycznej i psychicznej.

To przede wszystkim wspaniała forma pomocy przy bólach głowy i migrenach z jakimi zmagamy się dość często w obecnym świecie. Refleksologia pobudza układ odpornościowy, co jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym. Bóle kręgosłupa są także skutecznie niwelowane przez zabiegi na stopach. Problemy z tarczycą, zaburzenia układu hormonalnego, bóle barków, bóle kolan, zapalenie zatok, bóle reumatyczne to tylko nieliczne schorzenia, z którymi bardzo skutecznie radzi sobie refleksologia stóp. Dla osób, które zmagają się ze stresem, z depresjami, nerwicami czy stanami lękowymi wspaniałą terapią są zabiegi refleksologii twarzy i głowy. To niezapomniana podróż w głąb siebie, wyciszenie i odpoczynek. Każdy, kto raz spróbował zabiegu refleksologii twarzy i głowy, chętnie wraca na kolejne sesje, by doznać tej relaksacji i odpocząć. Poza dobroczynnym wpływem na psychikę, ten zabieg działa na naszą twarz tak jak zabiegi u kosmetyczki. Połączenie tego daje pełną satysfakcję nie tylko dla kobiet ale również dla mężczyzn.

Refleksologia – terapia, która odmieni twoje zdrowie

fot. Organizator


Od kilku lat zgłębiam tajniki refleksologii. Codziennie stopy moich pacjentów pokazują, że każdy organizm ludzki jest inny i należy indywidualnie podchodzić do każdego schorzenia. Ważne jest, by traktować człowieka całościowo, a nie tylko przez pryzmat jego jednej dolegliwości. Tak właśnie robię, co daje wspaniałe efekty u osób, które się do mnie zgłaszają. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie i podchodzę do swojej pracy bardzo profesjonalnie. Dojeżdżam do pacjenta z własnym łóżkiem fizjoterapeutycznym na terenie gminy Międzyzdroje i nie tylko. Zabiegi łączę z aromaterapią i naturalnymi kosmetykami, jakie stosuję podczas zabiegów. Poznaj mój Zakątek Zdrowia i przekonaj się, że to co robię ma sens nie tylko dla mnie, ale także dla ciebie. Jestem tutaj po to, by pomóc ci odzyskać sprawność fizyczną i psychiczną. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty zabiegów. Poszukajmy razem zdrowia!


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Czwartek [22.09.2022, 11:18:47] • [IP: 5.173.152.***]

Po wklejeniu w google " zakatek zdrowia miedzyzdroje " wyskakuje Facebook zakątek zdrowia anna szymanska miedzyzdroje i tam jest nr telefonu do specjalistki. Pisze, że regeneruje organizm i pomaga z wieloma dolegliwosciami jesli są.

Gość • Czwartek [22.09.2022, 06:15:44] • [IP: 5.173.159.**]

W google moze są informacje.

Gość • Środa [21.09.2022, 15:15:42] • [IP: 37.47.139.***]

No grubo. Nie wiadomo kto, nie wiadomo gdzie. Ludzie, jest 21 wiek, co to za informacja??

Gość • Środa [21.09.2022, 13:39:27] • [IP: 46.89.13.*]

🦶🏻 Stópki 😋 🤤

Gość • Środa [21.09.2022, 09:28:29] • [IP: 83.20.218.**]

Szkoda że nie żadnego komentarza i kontaktu

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 3 października 2023 r. klienci w sprawach emerytur i rent będą mogli skorzystać z pomocy pracownika ZUS we wtorki i czwartki, w godz. 8.00 - 15.00. Ekspert ZUS będzie dyżurował w Urzędzie Miejskim, przy pl. Ratuszowym 1 w Międzyzdrojach. Ponadto przypominamy, że najbliższa placówka ZUS, która obsługuje klientów w pełnym zakresie, działa w Świnoujściu, przy ul. Piastowskiej 63. W poniedziałek w godz. 8.00 - 17.00, wtorek - piątek w godz. 8.00 - 15.00. Zachęcamy do załatwiania swoich spraw bez wychodzenia z domu i umówienia się na e-wizytę, czyli wideorozmowę z pracownikiem ZUS. Kliencie mogą też skorzystać z aplikacji mZUS, Platformy Usług Elektronicznych (PUE) albo telefonicznie - 22 560 16 00. ■ Zachodniopomorskie: ponad 48 tys. cudzoziemców Na koniec maja tego roku w województwie zachodniopomorskim było 48,1 tys. cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń w ZUS. To nieznacznie mniej niż na koniec listopada 2022 roku. W listopadzie 2022 r. pracowników spoza Polski zgłoszonych do ubezpieczenia emerytalnego i rentowych w naszym województwie było 48,9 tys. Na koniec maja natomiast zarejestrowano przeszło 48,1 tys. obcokrajowców. Na terenie szczecińskiego ZUS było ponad 37,5 tys. cudzoziemców. Według danych z koszalińskiej placówki zgłoszono do ubezpieczeń przeszło 10,5 tys. W naszym regionie najliczniejszą grupą cudzoziemców zgłoszonych w ZUS do ubezpieczeń emerytalno-rentowych dalej są Ukraińcy. Na koniec maja było ich 37,1 tys. (w szczecińskim ZUS 29,2 tys. i 7,9 tys. w koszalińskim oddziale). ■ Woda w Kamieniu ostro w górę! Ale czy legalnie pytają radni? Woda w Kamieniu po podwyżkach wprowadzonych przez PGK Kamień Pomorski jest obecnie droższa niż w nadmorskim Rewalu, Dziwnowie czy Międzyzdrojach. Wątpliwości budzi nie tylko wysokość nowych cen ale i tryb ich wprowadzenia. Sprawa nowych cen wody i ścieków wywołała sporo emocji zarówno wśród mieszkańców jak i radnych na sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Decyzji o podwyżkach bronił burmistrz Stanisław Kuryłło, który zwracał uwagę na podwyżki cen paliw, gazu, które w jego opinii uzasadniają podwyżki wprowadzone przez PGK ■