POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [19.08.2022, 15:02:56] • Lubin

W Lubinie złamana gałąź zwisała nad chodnikiem i zagrażała bezpieczeństwu

W Lubinie złamana gałąź zwisała nad chodnikiem i zagrażała bezpieczeństwu

fot. ikamien.pl

W Lubinie silny wiatr spowodował, że złamała się gałąź. Naderwana gałąź zwisają nad ścieżką rowerową stwarzając zagrożenie. Na miejsce wezwano straż pożarną.

Do działań zadysponowano 2 zastępy strażaków. W akcji usuwania zwisającej gałęzi wzięli udział strażacy z OSP Lubin oraz PSP Międzyzdroje.

- Strażacy przy pomocy podnośnika i pilarki usunęli zwisającą gałąź - poinformowała straż pożarna w Kamieniu Pomorskim - poinformowała straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.

Strażacy interweniowali w Lubinie, 15 sierpnia tuż przed godziną 20:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Sobota [20.08.2022, 12:26:51] • [IP: 46.205.145.***]

Są jeszcze tacy, którym pisowskie państwo się podoba. Trzeba tylko im współczuć. We Włoszech byłem kilka razy i to co pisze Gość, to PRAWDA.

Gość • Sobota [20.08.2022, 01:29:13] • [IP: 62.18.234.***]

W Wenecji tyle ludzi, że chwilami ciężko przejść. Rimini, Rzym, Florencja to samo. W Trevi też dużo ludzi na wzgórzu na zamku i tak jest cały rok. Przyjeżdża tutaj cały świat. Włosi kulturalni, co chwilę przepraszają jak coś nie wyjdzie a wloszki to takie modelki, że świat tego jeszcze nie widział.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Wybory samorządowe odbędą się najprawdopodobniej 7 kwietnia 2024 r. Taki scenariusz nakreślił w sobotę marszałek Sejmu i lider Polski 2050 Szymon Hołownia ■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■