POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [27.08.2022, 08:31:46] • Międzyzdroje

Mieszkaniec: Jeżdżą hulajnogami pod prąd stwarzając zagrożenie dla siebie i innych

Mieszkaniec: Jeżdżą hulajnogami pod prąd stwarzając zagrożenie dla siebie i innych

fot. Mieszkaniec

Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach to jedno z ulubionych miejsc turystów. W pełni sezonu to miejsce bardzo tłoczne, którym często trudno przejść. Są jednak osoby, które próbują ulicą przejechać i to nie tak jak wszyscy zgodnie z przepisami ruchu drogowego tylko pod prąd. Mowa o osobach jeżdżących na hulajnogach, których zauważył jeden z mieszkańców Międzyzdrojów.

- Taka jazda stwarza zagrożenie nie tylko dla osób jadących na hulajnogach ale także dla innych - opisuje mieszkaniec.

Osoby jadące hulajnogami często jeżdżą tymi elektrycznymi urządzeniami bardzo szybko. Biskie spotkanie osoby jadącej na hulajnodze pod prąd i nadjeżdżającego samochodu osobowego może się źle skończyć dla użytkowników tego coraz bardziej popularnego środka komunikacji.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Poniedziałek [29.08.2022, 08:35:12] • [IP: 195.205.63.***]

Piękna ulica ta Promenada Gwiazd, wstyd dla WLADZ

Gość • Niedziela [28.08.2022, 09:32:35] • [IP: 62.69.229.***]

Wybić im z głowy pierdoły o bezwzględnym pierwszeństwie.Wprowadzić zwyczajowy Indyjski standard-pieszy, rowerzysta, nie istnieje, porusza się na własne ryzyko. Polski ustawodawca wprowadził prawo gdzie jedna lala z telefonem potrafi zatrzymać 20 aut i jest na prawie. Lala grube dupsko przetoczyła po pasach i 20 aut rusza z mozołem, powoli na podwyższonych obrotach silnika, przyjmując że nie nadejdzie druga lala z telefonem i bandą bachorów. żnów stoimy ale już 25 bo trzech przejechało ale 8 nowych stoi bo lala z telefonem...

Gość • Niedziela [28.08.2022, 09:08:35] • [IP: 77.253.26.**]

Policja woli mandaty za piwko a na tych hujnogach rodzice z dziećmi pod prąd jeżdżą jak debile a psy udają ze nie widzą banda nieudaczników

Gość • Niedziela [28.08.2022, 08:51:49] • [IP: 89.174.73.**]

Najlepsze rozwiązanie... Zamknąć całkowicie ul. Promenada gwiazd i Boh. Warszawy dla ruchu samochodowego. Zrobić piękny deptak pieszo-rowerowy i wszyscy będą zadowoleni. Oczywiście odezwą się restauratorzy itd. Dowóz towaru w określone miejsca do godz. 9.00 i o takim czymś marzę

Gość • Niedziela [28.08.2022, 06:40:08] • [IP: 5.173.30.***]

I po chodnikach chodzą ludzie pod prąd

Gość • Niedziela [28.08.2022, 01:02:20] • [IP: 5.173.27.***]

Proszę zrobić pas dla hulajnóg i rowerów jak w Świnoujściu na promenadzie. Jeśli zrobi się gdzieś parking piętrowy o czym były rozmowy od wielu lat to może być nawet zamiast miejsc parkingowych. Pod warunkiem, że powstaną nowe w okolicy.

Gość • Sobota [27.08.2022, 20:34:08] • [IP: 37.248.152.**]

Proceder trwa od lat a Policja to ignoruje

Gość • Sobota [27.08.2022, 17:40:22] • [IP: 5.173.26.*]

Możnaby zrobić pas dla jazdy rowerów i hulajnóg na promenadzie jeśli jest miejsce.

Kierowca • Sobota [27.08.2022, 14:19:53] • [IP: 37.47.171.***]

Rowerzyści też mają gdzieś przepisy. To co się dzieje w Międzyzdrojach to jest jakaś masakra.

Gość • Sobota [27.08.2022, 14:14:07] • [IP: 5.173.154.***]

Wypada jedynie uzbroić się w cierpliwość i przeczekać tę modę. Niedawno zmorą uliczek były quady. Teraz na mieście ich nie widzimy. Następnie rolkarze. Deskorolkarze. Rowerzyści. Wcześniej była moda na spacery z rotwailerami bez kagańców. Potem łagodniejsze goldeny retriwery. Od kilku lat yorki. Teraz modne jest prowadzenie 2 - 3 piesków obok siebie. Jak każda moda - i hulajnogi przeminą. Pytanie: co wypełni tę niszę modową?

Gość • Sobota [27.08.2022, 12:46:40] • [IP: 46.205.151.***]

To samo jest w Świnoujściu, jeżdżą jak chcą, a ośmiela ich w tym silnik, bo rowerzysta kilka razy pomyśli, zanim włoży siły w rozpędzenie się, no i dłużej pozostaje na widoku, a oni myk-myk, i pod prąd, przez chodnik. I jest katastrofa z zawalaniem chodników, ścieżek rowerowych wypożyczanymi hulajnogami. to samo zresztą jest w Międzyzdrojach, kilka razy tam przejeżdżałem w drodze na wyspę Wolin, np.na ciągu rowerowo-pieszym przy działkach, na ulicy wjazdowej do miasta. Tam kilka razy przestawiałem te hulajnogi, a miałem ochotę zniszczyć je, taka irytacja się w człowieku uruchamia, gdy chce bezpiecznie jeździć rowerem. Osobiście znam los osób niewidomych, mam wśród nich przyjaciół, dla nich to dramat, oni orientują się laską wg brzegu chodnika, a tam stoją - jeśli nie na środku lub z niewłaściwej strony - liczne hulajnogi elektryczne.

Gość • Sobota [27.08.2022, 11:09:39] • [IP: 37.248.114.**]

WPADA TAKI POD SAMOCHÓD I WINA KIEROWCY TO SAMO Z ROWERZYSTAMO !!

Gość • Sobota [27.08.2022, 10:20:32] • [IP: 37.248.173.**]

Ciekawe ile płacą za zajmowane miejsce. Wszędzie ich pełno i porozrzucane.

Gość • Sobota [27.08.2022, 08:53:10] • [IP: 89.174.73.**]

Nie zauważył ich jeden z mieszkańców tylko widzimy ich wszyscy, coraz większy dramat komunikacyjny w naszym mieście, bez kamerki w aucie nie ma sensu się ruszać z domu

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ PROGNOZA POGODY DLA POLSKI na dzień 07-12-2022. Na północy kraju spodziewane są marznące opady mokrego śniegu powodujące gołoledź i oblodzenie. Pogoda w kraju kształtowana będzie przez płytki, rozbudowujący się układ niskiego ciśnienia znajdujący się nad Skandynawią i Morzem Bałtyckim, napływać będą wilgotne i chłodne masy powietrza polarnomorskiego i częściowo arktycznego. Prognozowana jest pochmurna aura z opadami mieszanymi obejmującymi cały obszar kraju, będą to słabe i miejscami umiarkowane opady deszczu ze śniegiem o charakterze zarówno przelotnym jak i jednostajnym z przerwami. W całym kraju pojawią się opady mżawki, deszczu i mokrego śniegu o słabym, chwilami umiarkowanym natężeniu. W przypadku rejonów północych opady będą powodować śliskość na drgoach i chodnikach. Temperatura maksymalna powietrza wyniesie około 0°C/4°C, najcieplej będzie w pasie południowym natomiast najchłodniej na północnym - wschodzie i w pasie północnym. Wiatr umiarkowany, w porywach dość silny, w górach oraz miejscami na wybrzeżu bardzo silny i porywisty, wiejący z kierunków południowo - zachodnich ■ Już wiadomo, kto ściągnął Sylwię Sobolewską do kamieńskiego PGK. Za tym tajemniczym transferem stoi sam prezes! ■ Rano i przed południem w głębi województw północnych, wschodnich oraz miejscami na południu spodziewane są gęste mgły ograniczające widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ W sobotę, 15 października 2022 r. w Pyrzycach odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W imprezie wystartowało prawie 200 zawodników z ponad 20 klubów. W zawodach uczestniczył klub sportowy UKS Gimsport Międzyzdroje. Klub reprezentowany był przez Oliwię Cisowską, która po zaciętych walkach na macie wywalczyła srebrny medal. Gratulujemy Oliwia i życzymy dalszych sukcesów ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■