POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [19.08.2022, 15:02:56] • Lubin

W Lubinie złamana gałąź zwisała nad chodnikiem i zagrażała bezpieczeństwu

W Lubinie złamana gałąź zwisała nad chodnikiem i zagrażała bezpieczeństwu

fot. ikamien.pl

W Lubinie silny wiatr spowodował, że złamała się gałąź. Naderwana gałąź zwisają nad ścieżką rowerową stwarzając zagrożenie. Na miejsce wezwano straż pożarną.

Do działań zadysponowano 2 zastępy strażaków. W akcji usuwania zwisającej gałęzi wzięli udział strażacy z OSP Lubin oraz PSP Międzyzdroje.

- Strażacy przy pomocy podnośnika i pilarki usunęli zwisającą gałąź - poinformowała straż pożarna w Kamieniu Pomorskim - poinformowała straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.

Strażacy interweniowali w Lubinie, 15 sierpnia tuż przed godziną 20:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Sobota [20.08.2022, 12:26:51] • [IP: 46.205.145.***]

Są jeszcze tacy, którym pisowskie państwo się podoba. Trzeba tylko im współczuć. We Włoszech byłem kilka razy i to co pisze Gość, to PRAWDA.

Gość • Sobota [20.08.2022, 01:29:13] • [IP: 62.18.234.***]

W Wenecji tyle ludzi, że chwilami ciężko przejść. Rimini, Rzym, Florencja to samo. W Trevi też dużo ludzi na wzgórzu na zamku i tak jest cały rok. Przyjeżdża tutaj cały świat. Włosi kulturalni, co chwilę przepraszają jak coś nie wyjdzie a wloszki to takie modelki, że świat tego jeszcze nie widział.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zachodniopomorskie: ponad 48 tys. cudzoziemców Na koniec maja tego roku w województwie zachodniopomorskim było 48,1 tys. cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń w ZUS. To nieznacznie mniej niż na koniec listopada 2022 roku. W listopadzie 2022 r. pracowników spoza Polski zgłoszonych do ubezpieczenia emerytalnego i rentowych w naszym województwie było 48,9 tys. Na koniec maja natomiast zarejestrowano przeszło 48,1 tys. obcokrajowców. Na terenie szczecińskiego ZUS było ponad 37,5 tys. cudzoziemców. Według danych z koszalińskiej placówki zgłoszono do ubezpieczeń przeszło 10,5 tys. W naszym regionie najliczniejszą grupą cudzoziemców zgłoszonych w ZUS do ubezpieczeń emerytalno-rentowych dalej są Ukraińcy. Na koniec maja było ich 37,1 tys. (w szczecińskim ZUS 29,2 tys. i 7,9 tys. w koszalińskim oddziale). ■ Woda w Kamieniu ostro w górę! Ale czy legalnie pytają radni? Woda w Kamieniu po podwyżkach wprowadzonych przez PGK Kamień Pomorski jest obecnie droższa niż w nadmorskim Rewalu, Dziwnowie czy Międzyzdrojach. Wątpliwości budzi nie tylko wysokość nowych cen ale i tryb ich wprowadzenia. Sprawa nowych cen wody i ścieków wywołała sporo emocji zarówno wśród mieszkańców jak i radnych na sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Decyzji o podwyżkach bronił burmistrz Stanisław Kuryłło, który zwracał uwagę na podwyżki cen paliw, gazu, które w jego opinii uzasadniają podwyżki wprowadzone przez PGK ■