POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [09.08.2022, 15:14:31] • Golczewo

Poza siecią

Poza siecią

fot. Organizator

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie rozpoczyna realizację II część projektu pn. „Otwieramy się na siebie”, w ramach którego będziemy realizować inicjatyw lokalne naszych mieszkańców.

W czerwcu br. ogłosiliśmy wyniki konkursu, w którym dokonaliśmy wyboru sześciu inicjatyw. Ich autorami są grupy nieformalne i stowarzyszenia z terenu gminy Golczewo.

Pierwszym zorganizowanym wydarzeniem będzie inicjatywa lokalna pn. „Poza siecią” Grupy Offline, która odbędzie się 14.08 (niedziela) godz.: 14:00 na plaży miejskiej w Golczewie. Głównym motywem tego wydarzenia będzie sieć, jednak nie wi – fi, a wszystko co z nią raczej niezwiązane. Inicjatywę będą tworzyć trzy sieci. Sieć jako siatka pająka, której rekonstrukcją zajmą się aktorzy z teatru wspólnie z uczestnikami – dziećmi i młodzieżą, tworząc instalację artystyczną. Następnie sieć jako siatka na zakupy, czyli warsztaty ekologiczne pn. „Drugie życie siatki na zakupy”, a trzeci motyw sieci to siatka, jako jeden z elementów boiska do gry w plażową piłkę siatkową, czyli Turniej Piłki Siatkowej. Wszystkie stanowiska będą połączone jednym wspólnym elementem SIATKĄ, która wprowadzi spójność wydarzenia. Sieć obecnie kojarzy nam się już tylko z Internetem, my natomiast proponujemy spędzanie wolnego czasu w kreatywny, aktywny i niezwykle kulturalny sposób.

Zapraszamy wszystkich chętnych już w niedzielę (14.08), by wspólnie z nami spędzić kilka godzin świetnej zabawy w letnie popołudnie. Zarówno na warsztaty ekologiczne jak i na tworzenie instalacji artystycznej zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież bez zapisów, natomiast by wziąć udział w Turnieju Piłki Plażowej trzeba się zgłosić wcześniej. Uczestnicy muszą mieć przynajmniej 15 lat, zorganizować trzyosobową drużynę i zapisać się do 10.08 (środa) pod nr tel.: 512 786 445, w wiadomości prywatnej na Facebook GOKiS lub w siedzibie GOKiS.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Liczymy na Waszą obecność, nie może Was zabraknąć!

Wszystkie inicjatywy będą koordynowane i wspierane w ramach projektu pn. „Otwieramy się na siebie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy lokalne. Edycja 2022.

Wiktoria Kiełbasa
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
W Golczewie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■