POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [04.08.2022, 10:08:05] • Międzyzdroje

Janusze plaży na wakacjach

Janusze plaży na wakacjach

fot. Czytelnik

Zjawisko parawaningu nad Bałtykiem kwitnie od kilku lat. Parawan stał się niemal obowiązkowym wyposażeniem turystów podążających na plażę, bez względu na to, czy wieje wiatr, czy panuje skwar. Tekstylna zagroda gwarantuje poczucie prywatności i satysfakcję posiadania "własnego" kawałka piasku. Z uwagi na to, że niektóre plaże są wąskie, należy wykazać się sprytem, szybkością i refleksem, by zdążyć zająć miejsce, najlepiej w pierwszym rzędzie na samym brzegu. To wymaga poświęceń - przede wszystkim trzeba wstać, najlepiej bladym świtem, żeby wyprzedzić innych kandydatów do plażowania. Wczesna pora oznacza, że plaża jest prawie nasza - żeby to zaklepać, rozstawia się parawan, wyznaczając nim "teren zarezerwowany". Potem można wrócić na kwaterę i odespać udaną misję, a reszta dnia spędzona w parawanowej zagrodzie będzie najlepszym elementem urlopu nad Bałtykiem.

- Plaża w Międzyzdrojach. Tuż po 6 rano. Nie ma wiatru i zaczyna się rezerwacja miejsc. Rozkładają parawany i wychodzą. Niektórzy myślą, że są sami - pisze mieszkaniec.

Janusze plaży na wakacjach

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Sobota [06.08.2022, 14:32:20] • [IP: 46.205.146.**]

Pffff. Dziadowali? Bez tej chołoty żyło by się lepiej

Gość • Sobota [06.08.2022, 14:30:48] • [IP: 46.205.146.**]

Co za dzban pisze głupoty. Chyba ten co o 6 rano rozstawia pierwszy parawan. Prześladowca aparatowy? Udaj się do specjalisty.

Gość • Piątek [05.08.2022, 14:54:59] • [IP: 89.151.37.***]

Ujadacie ale gdyby nie" oni" to byście tam dziadowali i tyle.

Gość • Piątek [05.08.2022, 13:38:20] • [IP: 46.205.147.**]

Co za dzban pisze głupoty. Chyba ten co o 6 rano rozstawia pierwszy parawan. Prześladowca aparatowy? Udaj się do specjalisty.

Gość • Piątek [05.08.2022, 09:36:34] • [IP: 77.253.24.***]

Banda cebulakow no ale co się dziwić jak same dziady przyjeżdzaja

Gość • Piątek [05.08.2022, 01:14:53] • [IP: 5.173.24.*]

A na plaze to się idzie leżeć, kompac czy komuś żyłka peka bo on do pracy a ludzie na plaży są i robi zdjęcia ludziom czy ich przedmiotom i udostępnia publicznie. Prześladowca jakiś aparatowy. Nie mój cyrk, niemoje małpy.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 18:35:20] • [IP: 83.23.188.**]

Parawany nad Bałtykiem są i będą. Mi nie przeszkadzają. W krajach południowych leżaki są ustawiane jeden przy drugim, ludzie leżą jak sardynki w puszce i jest dobrze. A parawan chroni przed wiatrem ale też przed sypaniem ludziom na głowy piasku. Bo u nas można leżeć na piasku a nie na kamieniach.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 16:35:39] • [IP: 188.146.135.**]

nie lepiej jak będzie 100 pustych leżaków za które trzeba zapłacić wtedy będzie dobrze

Gość • Czwartek [04.08.2022, 15:13:31] • [IP: 46.205.147.**]

Jest po 30 stopni. Nie ma wiatru. A tu prawan na parawanie. Żebada. Niech te buractwo jedzie na Świnoujście.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 14:56:06] • [IP: 37.248.202.*]

Potraktować parawany pozostawione na plaży jako śmieci. I przy okazji sprzątania plaży zająć się również nimi. Raz, drugi i się nauczą.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 14:54:41] • [IP: 185.100.86.**]

Czy redaktor Ukraiński i Jego konkubina Kosturowa będą siedzieć na ławie oskarżonych 18 pażdziernika? Czy to możliwe żeby mając zarzuty korupcji on mógł oceniać innych na portalu a ona pełnić rolę księgowej firmy w której była prezesem ? To chyba raczej się wyklucza. Niech się oczyszczą z błota

Gość • Czwartek [04.08.2022, 14:48:04] • [IP: 46.205.147.**]

Tylko, że jest po 30 stopni i już ma wiatru. A parawan na parawanie.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 14:15:10] • [IP: 37.47.180.**]

Należy dodać, palenie papierochów chlanie alkoholu, słuchanie głośnej muzyki, wrzaski dzieciaków i inne atrakcje.Chamstwo i prostactwo w polskim wydaniu.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 13:59:41] • [IP: 83.23.140.**]

Ale macie problem.

Rumun • Czwartek [04.08.2022, 11:50:24] • [IP: 37.248.216.*]

Co się dziwić jak prawie same brudasy i gołodupce potrzebujacy pokazania na facebooku kilku fotek z plaży przyjezdzaja na wczasy

Gość • Czwartek [04.08.2022, 11:34:30] • [IP: 91.199.250.**]

Na Teneryfie też jest wietrznie i takiego syfu nie ma.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 11:09:54] • [IP: 178.238.243.***]

Buraki ze wschodu 🤣🤣🤣

Gość • Czwartek [04.08.2022, 11:02:11] • [IP: 5.173.155.***]

parzeciaki tak maja

Gość • Czwartek [04.08.2022, 10:52:01] • [IP: 46.205.149.***]

Jakie wietrznie, wczoraj i dziś ponad 30 stopni, a parowanie full, ludzie mają jakąś mamie z tymi parawanami.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 10:35:54] • [IP: 188.125.36.***]

A nikt nie pomyślał o tym, że nad naszym morzem jest wietrznie. I owe parawany nas chronią od wiatru. Co za głupoty od lat są wypisywane.

Gość • Czwartek [04.08.2022, 10:14:24] • [IP: 91.199.250.**]

buraczane towarzystwo

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■