POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [19.07.2022, 14:11:04] • Międzyzdroje

Zuzanna Ziomko szóstą zawodniczką w Polsce

Zuzanna Ziomko szóstą zawodniczką w Polsce

fot. Organizator

Zawodniczka Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje Zuzanna Ziomko zajęła bardzo wysokie szóste miejsce w biegu na 400m podczas Mistrzostw Polski U18, które odbyły się w dniach 15-17 lipca w Bielsko Białej.

Zuzia pewnie awansowała do finału uzyskując w eliminacjach wynik 58,12. Na drugi dzień w finale nasza zawodniczka startując z ósmego toru zajęła wysokie 6. Miejsce z wynikiem 57,94 (drugi wynik w sezonie). Zuzia potwierdziła, że należy do czołówki 400-metrówek w Polsce aspirując tym samym o medale Mistrzostw Polski. Tym razem się nie udało ale wszystko jest przed nami.

Zuzanna Ziomko szóstą zawodniczką w Polsce

fot. Organizator

Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje. Od sierpnia nasze zawodniczki i zawodnicy będą się przygotowywać do kolejnych Mistrzostw Polski ale tym razem w kategorii U16 Młodzika (roczniki 2007 i 2008), które odbędą się pod koniec września w Lublinie. Zapraszamy i zachęcamy zdolną młodzież do rozpoczęcia przygody ze sportem w Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje. Kontakt do trenera Tel. 665 722 607.

Zarząd
AL Międzyzdroje


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■