POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [04.07.2022, 19:02:21] • Wolin

Wolin na Fali – koncert Duetu AnMart

Wolin na Fali – koncert Duetu AnMart

fot. Organizator

W najbliższą sobotę (09.07.2022 r.) w Wolinie odbędzie się wydarzenie sportowo- kulturalnej „Wolin na Fali”. Jego organizatorami są Gmina Wolin, Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie oraz Przystań Morska Wolin Sp. z o.o.

Pierwszą część dnia zdominują zawody sportowe. Z kolei drugą jego częścią zawładną muzycy. Na scenie na Wolińskich Błoniach usłyszeć będzie można m.in. Duet AnMart, który zagra o godz. 14:30.

Wolin na Fali – koncert Duetu AnMart

fot. Organizator

Nazwa mini zespołu Duet AnMart pochodzi od imion muzyków w nim występujących: Andrzej Wiśniewski i Marta Kozłowska. Mieszkają oni i tworzą w Świnoujściu. Podczas koncertów duet wykonuje utwory wokalne w stylu swing czyli w stylu, który ukształtował współczesny jazz jak i muzykę rozrywkową. Artyści zaprezentują na scenie polskie i amerykańskie standardy w stylu swing oraz bossa nova. Podczas koncertu usłyszeć będzie można utwory Franka Sinatry, Natalie Cole, Elli Fidzgerald, Antonia Carlosa Jobima, Hanny Banaszak, Andrzeja Zauchy. W programie pojawi również muzyka filmowa oraz ballady i polskie evergreeny. Duet AnMart zaprosi też publiczność do wspólnego śpiewanie.

Wstęp na wydarzenie Wolin na Fali jest otwarty.

Agnieszka Szwajkowska
Gminne Centrum Kultury, Sportu,
Turystyki i Rekreacji


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [05.07.2022, 07:01:34] • [IP: 37.47.176.***]

Jaki burmistrz taka impreza. Wybory przybywajcie!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zachodniopomorskie: ponad 48 tys. cudzoziemców Na koniec maja tego roku w województwie zachodniopomorskim było 48,1 tys. cudzoziemców zgłoszonych do ubezpieczeń w ZUS. To nieznacznie mniej niż na koniec listopada 2022 roku. W listopadzie 2022 r. pracowników spoza Polski zgłoszonych do ubezpieczenia emerytalnego i rentowych w naszym województwie było 48,9 tys. Na koniec maja natomiast zarejestrowano przeszło 48,1 tys. obcokrajowców. Na terenie szczecińskiego ZUS było ponad 37,5 tys. cudzoziemców. Według danych z koszalińskiej placówki zgłoszono do ubezpieczeń przeszło 10,5 tys. W naszym regionie najliczniejszą grupą cudzoziemców zgłoszonych w ZUS do ubezpieczeń emerytalno-rentowych dalej są Ukraińcy. Na koniec maja było ich 37,1 tys. (w szczecińskim ZUS 29,2 tys. i 7,9 tys. w koszalińskim oddziale). ■ Woda w Kamieniu ostro w górę! Ale czy legalnie pytają radni? Woda w Kamieniu po podwyżkach wprowadzonych przez PGK Kamień Pomorski jest obecnie droższa niż w nadmorskim Rewalu, Dziwnowie czy Międzyzdrojach. Wątpliwości budzi nie tylko wysokość nowych cen ale i tryb ich wprowadzenia. Sprawa nowych cen wody i ścieków wywołała sporo emocji zarówno wśród mieszkańców jak i radnych na sesji Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim. Decyzji o podwyżkach bronił burmistrz Stanisław Kuryłło, który zwracał uwagę na podwyżki cen paliw, gazu, które w jego opinii uzasadniają podwyżki wprowadzone przez PGK ■