POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [04.07.2022, 19:02:21] • Wolin

Wolin na Fali – koncert Duetu AnMart

Wolin na Fali – koncert Duetu AnMart

fot. Organizator

W najbliższą sobotę (09.07.2022 r.) w Wolinie odbędzie się wydarzenie sportowo- kulturalnej „Wolin na Fali”. Jego organizatorami są Gmina Wolin, Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie oraz Przystań Morska Wolin Sp. z o.o.

Pierwszą część dnia zdominują zawody sportowe. Z kolei drugą jego częścią zawładną muzycy. Na scenie na Wolińskich Błoniach usłyszeć będzie można m.in. Duet AnMart, który zagra o godz. 14:30.

Wolin na Fali – koncert Duetu AnMart

fot. Organizator

Nazwa mini zespołu Duet AnMart pochodzi od imion muzyków w nim występujących: Andrzej Wiśniewski i Marta Kozłowska. Mieszkają oni i tworzą w Świnoujściu. Podczas koncertów duet wykonuje utwory wokalne w stylu swing czyli w stylu, który ukształtował współczesny jazz jak i muzykę rozrywkową. Artyści zaprezentują na scenie polskie i amerykańskie standardy w stylu swing oraz bossa nova. Podczas koncertu usłyszeć będzie można utwory Franka Sinatry, Natalie Cole, Elli Fidzgerald, Antonia Carlosa Jobima, Hanny Banaszak, Andrzeja Zauchy. W programie pojawi również muzyka filmowa oraz ballady i polskie evergreeny. Duet AnMart zaprosi też publiczność do wspólnego śpiewanie.

Wstęp na wydarzenie Wolin na Fali jest otwarty.

Agnieszka Szwajkowska
Gminne Centrum Kultury, Sportu,
Turystyki i Rekreacji


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [05.07.2022, 07:01:34] • [IP: 37.47.176.***]

Jaki burmistrz taka impreza. Wybory przybywajcie!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Już 12 sierpnia 2022 roku o godzinie 19.00, drugiego dnia XX edycji Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie, odbędą się – tak jak w latach minionych - wybory Miss Festiwalu Gwiazd Sportu. Zapraszamy piękne i wysportowane dziewczyny do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: fundacjamisselite@gmail.com lub kontaktu telefonicznego pod numerem +48 660 230 620. Czeka na was wiele atrakcyjnych nagród. ■ W Międzywodziu paliło się stoisko z hulajnogami. Z urządzeń nic nie zostało, są duże straty ■ W tym sezonie letnim w województwie zachodniopomorskim utonęło już 16 osób. Włącz wyobraźnie nad wodą! ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■