ikamien.pl • Poniedziałek [04.07.2022, 19:02:21] • Wolin

Wolin na Fali – koncert Duetu AnMart

Wolin na Fali – koncert Duetu AnMart

fot. Organizator

W najbliższą sobotę (09.07.2022 r.) w Wolinie odbędzie się wydarzenie sportowo- kulturalnej „Wolin na Fali”. Jego organizatorami są Gmina Wolin, Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie oraz Przystań Morska Wolin Sp. z o.o.

Pierwszą część dnia zdominują zawody sportowe. Z kolei drugą jego częścią zawładną muzycy. Na scenie na Wolińskich Błoniach usłyszeć będzie można m.in. Duet AnMart, który zagra o godz. 14:30.

Wolin na Fali – koncert Duetu AnMart

fot. Organizator

Nazwa mini zespołu Duet AnMart pochodzi od imion muzyków w nim występujących: Andrzej Wiśniewski i Marta Kozłowska. Mieszkają oni i tworzą w Świnoujściu. Podczas koncertów duet wykonuje utwory wokalne w stylu swing czyli w stylu, który ukształtował współczesny jazz jak i muzykę rozrywkową. Artyści zaprezentują na scenie polskie i amerykańskie standardy w stylu swing oraz bossa nova. Podczas koncertu usłyszeć będzie można utwory Franka Sinatry, Natalie Cole, Elli Fidzgerald, Antonia Carlosa Jobima, Hanny Banaszak, Andrzeja Zauchy. W programie pojawi również muzyka filmowa oraz ballady i polskie evergreeny. Duet AnMart zaprosi też publiczność do wspólnego śpiewanie.

Wstęp na wydarzenie Wolin na Fali jest otwarty.

Agnieszka Szwajkowska
Gminne Centrum Kultury, Sportu,
Turystyki i Rekreacji

Źródło: https://ikamien.pl/artykuly/37952/