POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [03.07.2022, 09:45:55] • Kamień Pomorski

Zatrzymany za przywłaszczenie samochodu

Zatrzymany za przywłaszczenie samochodu

fot. Policja

Kamieńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przywłaszczył samochód osobowy. Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca br. gdzie 28-latek wykorzystał nieobecność właściciela pojazdu pozostawionego na parkingu i odjechał w nieznanym kierunku. Pojazd został odzyskany, a mężczyzna podejrzany o przestępstwo odpowie za to przed sądem.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego kamieńskiej komendy otrzymali komunikat, że na terenie miasta Szczecin doszło do przywłaszczenia pojazdu marki Seat o wartości ponad 80 tysięcy zł. Sprawca odjechał poruszając się drogą S3 w kierunku Świnoujścia. Został zatrzymany przez patrol w miejscowości Parłówko.

W chwili kontroli kierujący przeskoczył przez fotel w pojeździe, otwierając drzwi pasażera, jednak policjanci uniemożliwili mu ucieczkę. Okazało się, że 28-latek nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi i nigdy takich nie posiadał. Ponadto przeprowadzone badania i testy potwierdziły, że mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu, a także środków odurzających. Mężczyzna podróżował z kobietą, po jej wylegitymowaniu okazało się, że 27-latka widnieje w systemach policyjnych jako osoba poszukiwana. Oboje zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnych celi.

Pojazd został zwrócony właścicielowi. Teraz 28-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

sierż. Katarzyna Jasion


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [07.07.2022, 09:30:58] • [IP: 46.215.37.***]

Po pierwsze błędny wiek oni tyle nie mają

Gość • Niedziela [03.07.2022, 16:37:23] • [IP: 94.254.170.***]

Moze dostał szansę.

Gość • Niedziela [03.07.2022, 10:17:20] • [IP: 5.173.152.**]

Czyli UKRADŁ

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Już 12 sierpnia 2022 roku o godzinie 19.00, drugiego dnia XX edycji Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie, odbędą się – tak jak w latach minionych - wybory Miss Festiwalu Gwiazd Sportu. Zapraszamy piękne i wysportowane dziewczyny do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: fundacjamisselite@gmail.com lub kontaktu telefonicznego pod numerem +48 660 230 620. Czeka na was wiele atrakcyjnych nagród. ■ W Międzywodziu paliło się stoisko z hulajnogami. Z urządzeń nic nie zostało, są duże straty ■ W tym sezonie letnim w województwie zachodniopomorskim utonęło już 16 osób. Włącz wyobraźnie nad wodą! ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■