POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [27.06.2022, 16:51:13] • Międzyzdroje

Sezon 2022 na międzyzdrojskiej plaży oficjalnie otwarty!

Sezon 2022 na międzyzdrojskiej plaży oficjalnie otwarty!

fot. Urząd Miejski w Międzyzdrojach

Ostatnia niedziela przywitała nas słoneczną pogodą z tropikalną wręcz temperaturą sięgającą ok. 30º C. Temperatura wody w Bałtyku osiągnęła 18º C, tak więc kąpiących się w morzu plażowiczów było sporo. W rytm wydobywających się z radiowęzła dźwięków „Słonecznego Patrolu” rozpoczęliśmy plażową imprezę pn. „Otwarcie sezonu letniego w Międzyzdrojach”. Akcja prowadzona była wspólnie z Radiem Szczecin przy molo, obok stanowiska ratowniczego. Zbudowaliśmy miasteczko plażowe, gdzie ustawiliśmy leżaki, parasolki, mini - strefę sportową, a w godz. 11:00 – 15:00, prowadziliśmy aktywnie animacje, konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych. Nie zabrakło tańca i dobrej zabawy! Była plażowa zumba prowadzona przez międzyzdrojską trenerkę i grupę dziewcząt z Alifitness Międzyzdroje.

Nie obyło się też bez konkursów związanych z plażą jak np. konkurs na wbijanie parawana na czas, czy na najpiękniejszą opaleniznę. Nasi ratownicy WOPR przygotowali pokazy ratownictwa wodnego i każdy z obecnych mógł na własne oczy zobaczyć jak dron może uratować życie tonącemu i jakimi technikami można teraz posługiwać się przy ratowaniu życia.

Sezon 2022 na międzyzdrojskiej plaży oficjalnie otwarty!

fot. Andrzej Ryfczyński

Podczas imprezy burmistrz Mateusz Bobek oficjalnie zwiesił Błękitną Flagę na kąpielisku morskim, jak również zaprezentował nowy sprzęt ułatwiający plażowanie niepełnosprawnym – wózek do kąpieli dla osób niepełnosprawnych.

Sezon 2022 na międzyzdrojskiej plaży oficjalnie otwarty!

fot. Andrzej Ryfczyński

Jak poinformował: „Błękitna Flaga na naszym kąpielisku powiewa już ponad 10 lat, co świadczy o wysokim standardzie naszego kąpieliska i świadczonych na nim usług. Cieszy nas to niezmiernie i obliguje do dalszych działań. Sezon 2022 uważam oficjalnie za rozpoczęty!”.

Sezon 2022 na międzyzdrojskiej plaży oficjalnie otwarty!

fot. Andrzej Ryfczyński

Zapraszamy do korzystania z naszych wakacyjnych ofert, przygotowanych na plaży w Strefie Aktywności Sportowej, jak również do korzystania z atrakcji kulturalnych.

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Edek • Wtorek [28.06.2022, 12:46:28] • [IP: 213.238.83.**]

Sezon letni w Międzyzdrojach rozpoczęli też panowie grą w trzy kubki. Ta sama ekipa od wielu lat okrada przyjezdnych na przeciwko Domu Kultury(!)a władze mają ten fakt w nosie! Panie Bobek niech Pan nie udaje, że nic o tym nie wie! Zacznijcie ich nękać to może się w końcu wyniosą!!

Gość • Wtorek [28.06.2022, 09:03:23] • [IP: 37.47.170.***]

Plaża należy do Aneci, innej gwiazdy 😁😁😁och och dawne czasy...

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 22:05:07] • [IP: 5.173.30.**]

A gdzie jest masza gwiazda Tomek??

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Już 12 sierpnia 2022 roku o godzinie 19.00, drugiego dnia XX edycji Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie, odbędą się – tak jak w latach minionych - wybory Miss Festiwalu Gwiazd Sportu. Zapraszamy piękne i wysportowane dziewczyny do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: fundacjamisselite@gmail.com lub kontaktu telefonicznego pod numerem +48 660 230 620. Czeka na was wiele atrakcyjnych nagród. ■ W Międzywodziu paliło się stoisko z hulajnogami. Z urządzeń nic nie zostało, są duże straty ■ W tym sezonie letnim w województwie zachodniopomorskim utonęło już 16 osób. Włącz wyobraźnie nad wodą! ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■