POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [23.06.2022, 18:14:28] • Wysoka Kamieńska

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje

fot. Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej

Dnia 20 czerwca w Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej odbyło się spotkanie uczniów klas 0 - VIII z Panią policjantką post. Martą Szymańską i przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kamieniu Pomorskim Panią Antoniną Kawecką.

Tematem przewodnim spotkania było hasło ,,Bezpieczne wakacje” - to czas odpoczynku, relaksu i zabawy. Od nas zależy, czy będą one bezpieczne i udane. Niezależnie od miejsca, w którym je spędzamy, zachowujmy się odpowiedzialnie, pamiętając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Podczas tej wizyty mówiono o zagrożeniach i możliwościach ich uniknięcia w czasie letniego wypoczynku. Zasygnalizowano uczniom, że wszyscy niezależnie od tego, czy spędzają ten czas w miejscu zamieszkania, czy na zorganizowanych wyjazdach, zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa. Uczulono uczniów na nieuczciwe lub podejrzane zachowania obcych osób względem dzieci. Uświadomiono uczniów, że przestrzeganie określonych reguł i zachowanie zdrowego rozsądku w trakcie wolnych dni od szkoły, nie wykluczy, ale pozwoli ograniczyć ryzyko przykrych sytuacji. Przypomniano uczniom zasady bezpiecznych zabaw nad wodą, w tym o zakazie kąpieli na niestrzeżonych akwenach wodnych. Dziękujemy za spotkanie spędzone w miłej atmosferze.

źródło: wysoka.mojaszkola.net/


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga, mieszkańcy Świnoujścia i turyści! W związku z koniecznością dokonania przeglądu pomostów i stanowisk promowych – w niedzielę, 10 lipca w godzinach 05:00-06:00 i 08:00-09:00 cała przeprawa miejska Warszów (Bieliki) będzie nieczynna. W tym czasie prosimy kierowców o korzystanie z przeprawy Centrum (Karsibory), a pieszych o zrozumienie i zaplanowanie przeprawy w innych godzinach. ■ Oświadczenie Klubu Radnych Ziemi Kamieńskiej: Jakie były motywy nadania placowi koło katedry w Kamieniu Pomorskim takiej nazwy? Do redakcji portalu ikamien.pl dotarło oświadczenie klubu radnych Ziemi Kamieńskiej. Dotyczy ono kwestii nadania placowi w Kamieniu Pomorskim nazwy "Skwer Miłośników Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej". - W dniu 24 czerwca 2022 roku radni Rady Miejskiej w Kamieniu Pomorskim, zrzeszeni w Klubie Radnych Ziemia Kamieńska oraz radna Rady Miejskiej Monika Kosińska podjęli uchwałę o nadaniu nazwy placowi, na którym posadowiona jest metaloplastyka przedstawiająca kamieńskie organy, położone na przeciwko Katedry w Kamieniu Pomorskim - czytamy w oświadczeniu. ■