POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [23.06.2022, 08:33:43] • Międzyzdroje

Wycieczka rowerowa z „Falą”

Wycieczka rowerowa z „Falą”

fot. Wiola Piorun

W niedziele, 19 czerwca odbyła się wycieczka rowerowa organizowana przez Klub Sportowy „FALA” Międzyzdroje. Na zbiórkę o godz. 9:00 przy Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach, skąd wyruszaliśmy w drogę przybyło ponad 40 osób. Trasa wycieczki Międzyzdroje – Sułomino, Sułomino - Międzyzdroje liczyła około 30 km i wiodła przez okoliczne lasy nadmorskiego szlaku rowerowego.

Na mecie zatrzymaliśmy się w miejscu zbiórki - na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach, gdzie Zarząd Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje przy wsparciu Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach Pani Andżeliki Gałeckiej, zorganizował grilla oraz słodki poczęstunek.

Głównym celem wycieczki było poznanie „zielonych pereł” naszej gminy, poznanie okolicznych miejscowości oraz aktywne i kulturalne spędzanie czasu wolnego.

Dziękujemy Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach – Pani Andżelice Gałeckiej za pomoc w organizacji.

Wycieczka sfinansowana w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego.

Szczególne podziękowania składamy Burmistrz Międzyzdrojów - Mateusz Bobek za wsparcie dzięki, któremu możemy realizować nasze działania.

źródło: miedzyzdroje.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Wtorek [28.06.2022, 23:51:27] • [IP: 185.53.147.**]

Fala, to była kiedyś. Teraz to domowe przedszkole. Jakaś farsa za ćwierć miliona. Inne kluby mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach, ale układ to układ, Prezes robi w Urzędzie, to co nie załatwi sobie?

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 22:34:16] • [IP: 185.53.147.**]

Auuu!! Pies zaskowyczał. Ciekawe czy masz fakturę na kiełbasę za 5 tysiaków? Ktoś dotknął sedna i od razu prezio zrobił się nerwowy, ha! ha! Ha! Prawda boli, mi też się nie podoba, że kasę z moich podatków drenuje się na boki. Nasza Gmina jest taka piękna, że jeżeli piszesz że" poznajesz zielone perły naszej gminy" bo na to miały iść pieniądze, to ty robisz marketing sąsiedniej gminie. Zgadzam się w 100% z IP: 91.225.190, a ty chamie sam się" pier...nij!" w ten zakuty pusty łeb. Aż mi wstyd, że zniżam się do twojego poziomu ale inaczej nie zrozumiesz. BRAWA dla poprzednika za celną uwagę. Nasze pieniądze dla naszych mieszkańców i na rzecz promowania naszej Gminy nie obcej i basta!

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 16:06:55] • [IP: 46.205.145.**]

[IP: 91.225.190.***] w łeb się pier... bij! to gdzie mają jeździć? Po bieżni stadionu żebyś był zadowolony?

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 09:19:14] • [IP: 91.225.190.***]

Skandal! Wzięli 5 tysi z budżetu obywatelskiego i pojechali reklamować sąsiednią gminę?! Burmistrzu, widzisz i pozwalasz na to? Kiełbasa za naszych 5 tysięcy?! Skok na kasę i tyle. W gminie mamy tyle pięknych miejsc, nasze podatki powinny być pożytkowane na promocję naszej gminy A nie obcej. Fala to niech się zajmie piłką, jeżeli mają tam jeszcze piłkarzy, bo tam też podobno większość obcych, z poza gminy. Burmistrzu, nasze podatki dla nas nie dla obcych gmin i mieszkańców.

Gość • Sobota [25.06.2022, 08:55:09] • [IP: 37.248.170.**]

Fala już nie istnieje państwo P rozwalili system

Gość • Czwartek [23.06.2022, 13:37:27] • [IP: 83.23.193.***]

Brawo Wy.

Gość • Czwartek [23.06.2022, 10:47:55] • [IP: 85.222.64.***]

Fajny rajd a Sułomino to super miejscówka.

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Stań przed kamerą w serialu „HEWELIUSZ”: Casting w Świnoujściu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email: adam@mkmstudiofilm.pl z dopiskiem "MORZE". Do zgłoszenia należy dołączyć imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i sylwetki oraz numer telefonu. Dołącz do Nas! ■ Zapraszamy Państwa w sobotę 16 grudnia br. na Międzyzdrojski Jarmark Świąteczny. Rozpoczynamy o godz. 10:30 przedstawieniem dla dzieci pt. Kosmiczne Święta. Świąteczny spektakl animacyjny opowiada historię dwóch kosmicznych przyjaciół, którzy przez przypadek trafiają na planetę Ziemia... Co dalej z tego wyniknie dowiedzą się dzieci obecne na spektaklu w Międzynarodowym Domu Kultury. Zapraszamy!! Wstęp wolny. Po spektaklu przenosimy się do amfiteatru miejskiego, gdzie od godz. 12:00 rusza jarmark świąteczny. Przy promenadzie przed Międzynarodowym Domem Kultury ustawimy choinkę miejską, którą można będzie przystroić własnoręcznie wykonanymi podczas jarmarku ozdobami i powiesić na świątecznym drzewku prosto z wysięgnika, który zapewni nam Enea. Nie zabraknie stoisk ze sprzedażą ozdób świątecznych oraz dań wigilijnych. Jak co roku dzięki Nadleśnictwu Międzyzdroje, każdy będzie miał okazję zakupić choinkę. Zapraszam Państwa również na degustację dań wigilijnych, które przygotujemy specjalnie dla uczestników jarmarku oraz program artystyczny przygotowany przez nasze dzieci. Mam nadzieję, że poczujemy wszyscy magię świąt i będziemy się wspólnie dobrze bawić ■