POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [23.06.2022, 08:33:43] • Międzyzdroje

Wycieczka rowerowa z „Falą”

Wycieczka rowerowa z „Falą”

fot. Wiola Piorun

W niedziele, 19 czerwca odbyła się wycieczka rowerowa organizowana przez Klub Sportowy „FALA” Międzyzdroje. Na zbiórkę o godz. 9:00 przy Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach, skąd wyruszaliśmy w drogę przybyło ponad 40 osób. Trasa wycieczki Międzyzdroje – Sułomino, Sułomino - Międzyzdroje liczyła około 30 km i wiodła przez okoliczne lasy nadmorskiego szlaku rowerowego.

Na mecie zatrzymaliśmy się w miejscu zbiórki - na Stadionie Miejskim im. Ireny Szewińskiej w Międzyzdrojach, gdzie Zarząd Klubu Sportowego „FALA” Międzyzdroje przy wsparciu Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach Pani Andżeliki Gałeckiej, zorganizował grilla oraz słodki poczęstunek.

Głównym celem wycieczki było poznanie „zielonych pereł” naszej gminy, poznanie okolicznych miejscowości oraz aktywne i kulturalne spędzanie czasu wolnego.

Dziękujemy Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach – Pani Andżelice Gałeckiej za pomoc w organizacji.

Wycieczka sfinansowana w ramach Międzyzdrojskiego Budżetu Obywatelskiego.

Szczególne podziękowania składamy Burmistrz Międzyzdrojów - Mateusz Bobek za wsparcie dzięki, któremu możemy realizować nasze działania.

źródło: miedzyzdroje.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Wtorek [28.06.2022, 23:51:27] • [IP: 185.53.147.**]

Fala, to była kiedyś. Teraz to domowe przedszkole. Jakaś farsa za ćwierć miliona. Inne kluby mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach, ale układ to układ, Prezes robi w Urzędzie, to co nie załatwi sobie?

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 22:34:16] • [IP: 185.53.147.**]

Auuu!! Pies zaskowyczał. Ciekawe czy masz fakturę na kiełbasę za 5 tysiaków? Ktoś dotknął sedna i od razu prezio zrobił się nerwowy, ha! ha! Ha! Prawda boli, mi też się nie podoba, że kasę z moich podatków drenuje się na boki. Nasza Gmina jest taka piękna, że jeżeli piszesz że" poznajesz zielone perły naszej gminy" bo na to miały iść pieniądze, to ty robisz marketing sąsiedniej gminie. Zgadzam się w 100% z IP: 91.225.190, a ty chamie sam się" pier...nij!" w ten zakuty pusty łeb. Aż mi wstyd, że zniżam się do twojego poziomu ale inaczej nie zrozumiesz. BRAWA dla poprzednika za celną uwagę. Nasze pieniądze dla naszych mieszkańców i na rzecz promowania naszej Gminy nie obcej i basta!

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 16:06:55] • [IP: 46.205.145.**]

[IP: 91.225.190.***] w łeb się pier... bij! to gdzie mają jeździć? Po bieżni stadionu żebyś był zadowolony?

Gość • Poniedziałek [27.06.2022, 09:19:14] • [IP: 91.225.190.***]

Skandal! Wzięli 5 tysi z budżetu obywatelskiego i pojechali reklamować sąsiednią gminę?! Burmistrzu, widzisz i pozwalasz na to? Kiełbasa za naszych 5 tysięcy?! Skok na kasę i tyle. W gminie mamy tyle pięknych miejsc, nasze podatki powinny być pożytkowane na promocję naszej gminy A nie obcej. Fala to niech się zajmie piłką, jeżeli mają tam jeszcze piłkarzy, bo tam też podobno większość obcych, z poza gminy. Burmistrzu, nasze podatki dla nas nie dla obcych gmin i mieszkańców.

Gość • Sobota [25.06.2022, 08:55:09] • [IP: 37.248.170.**]

Fala już nie istnieje państwo P rozwalili system

Gość • Czwartek [23.06.2022, 13:37:27] • [IP: 83.23.193.***]

Brawo Wy.

Gość • Czwartek [23.06.2022, 10:47:55] • [IP: 85.222.64.***]

Fajny rajd a Sułomino to super miejscówka.

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od 24 czerwca do końca wakacji w uruchamianych latem miejscach wyczekiwania w Dziwnowie, Ustroniu Morskim, Mielenku, Pobierowie, Międzyzdrojach i Darłowie dodatkowa karetka z ratownikami medycznymi. W skład każdego takiego zespołu wchodzą dwie osoby – ratownicy medyczni lub ratownik medyczny i pielęgniarka systemu. Sezonowe karetki wyglądem ani wyposażeniem nie różnią się w żaden sposób od typowych, podstawowych ambulansów WSPR w Szczecinie. Znajdziemy w nich więc m.in. defibrylator, respirator czy autopuls czyli platformę do mechanicznego ucisku klatki piersiowej ■ Rusza budowa Aquaparku w Międzyzdrojach przy ulicy Komunalnej, jednego z największych na wybrzeżu zachodnim. Obiekt realizowany w ramach Bel Mare & Aqua Resort będzie ukończony do 2026 roku. Aquapark będzie obiektem łączącym wiele funkcji: sport i rekreację, Spa i rehabilitację oraz infrastrukturę konferencyjno-gastronomiczną. Inwestor, Grupa Deweloperska Prestige, powierzyła projekt uznanym architektom z 4Developments. Koszt budowy szacowany jest na ponad 100 mln PLN. ■ Wysyp owadów w Lubinie - to prawdziwa masakra dla mieszkańców i turystów. Wszystko zaczęło się od ciepłej i słonecznej pogody, która sprzyja rozmnażaniu się insektów. Okoliczne rozlewiska i Park Narodowy Woliński to idealne miejsca dla tych małych stworzeń, które żyją tylko kilka dni. Mieszkańcy i turyści, którzy przyjechali do Lubina, gminy Międzyzdroje, muszą radzić sobie z nieprzyjemnymi skutkami wysypu jętek. Owady te zasiedlają tereny mieszkalne, co powoduje, że ludzie czują się osaczeni przez niezliczoną ilość insektów ■ Szalony Tydzień Bibliotek rozpoczynamy już 6 maja 2023 r. o godz. 10.00 akcją „Książki uciekły z biblioteki – znajdź je!". Na terenie Międzyzdrojów zostaną ukryte książki. Wystarczy pobierać mapkę, znaleźć książki i zabrać je do domu, następnie zrobić zdjęcie z „czytelniczego śledztwa" i wysłać do na adres mailowy: biblioteka.mje.bibliotekarze@gmail.com ■ W Międzyzdrojach paliła się osobówka. Ogień ugasili strażacy z Lubina i Kołczewa. W centrum Międzyzdrojów doszło do pożaru. Ogień pojawił się w zaparkowanym przy jednej z ulic osobowym fordzie. Jak się okazało w samochodzie doszło do pożaru komory silnika. Na miejsce przyjechali strażacy. Do akcji gaśniczej przystąpili strażacy z OSP Lubin oraz OSP Kołczewo. - Po dogaszeniu komory silnika i sprawdzeniu pojazdu zakończyliśmy nasze działania i obie Jednostki udały się do swoich strażnic - poinformowało OSP Kołczewo. Do zdarzenia doszło w sobotę, 15 kwietnia po godzinie 13:00 ■