POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [14.05.2022, 14:34:04] • Międzyzdroje

W ciągu dnia coraz cieplej, ale wieczorem lepiej zaopatrzyć się w kurtkę. Wy też nie możecie doczekać się lata?

W ciągu dnia coraz cieplej, ale wieczorem lepiej zaopatrzyć się w kurtkę. Wy też nie możecie doczekać się lata?

fot. ikamien.pl

Coraz cieplejsze dni przyciągają do Międzyzdrojów rzesze turystów. Odpoczynek nie może się obejść bez wizyty nad samym morzem. Turyści nie czekając na początek lata już teraz postanowili ruszyć z leżakami na międzyzdrojską plażę. W ciągu dnia słoneczna pogoda zachęca wczasowiczów do skorzystania z promieni majowego słońca wieczorami jednak lepiej zaopatrzyć się w coś cieplejszego, może nie obyć się bez kurtki.

Jak widać turyści ze zdjęcia postanowili zastosować się do tych rad dzięki czemu nic nie przeszkodziło im w podziwianiu międzyzdrojskiego zachodu słońca.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Niedziela [15.05.2022, 18:42:09] • [IP: 83.23.142.***]

Dziadki w kapcioszkach idą na plażę

Gość • Niedziela [15.05.2022, 16:24:46] • [IP: 5.173.9.**]

Jutro jestem w Międzyzdrojach to sprawdzę. Krakow, Praga, Zakopane turystów przez cały tydzień tyle, że często ciężko przejść.

Gość • Sobota [14.05.2022, 21:00:25] • [IP: 5.173.29.**]

Ubrać trzeba czapkę, szalik, rę Dobre zdjęcie dziadków kawiczki i kazali, będzie padać śnieg 🤪🤣

Gość • Sobota [14.05.2022, 21:00:05] • [IP: 5.173.29.**]

Ubrać trzeba czapkę, szalik, rękawiczki i kazali, będzie padać śnieg 🤪🤣

Gość • Sobota [14.05.2022, 18:24:21] • [IP: 83.23.189.**]

Piszecie dyrdymały

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 23 maja w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej otwarta została wystawa „Miasto i jego mieszkańcy. Kamień Pomorski w latach 60. XX w.”. Termin otwarcia nowej ekspozycji nie był przypadkowy. W poniedziałek przypadała bowiem 77. rocznica przybycia do Kamienia grupy organizującej polską administrację, kierowanej przez Władysława Jasińskiego żołnierza Armii Krajowej i powstańca warszawskiego. Dzień ten jest symbolicznym początkiem współczesnej polskiej historii naszego miasta ■ Śmiertelny wypadek na DK3 w Płocinie. Zderzenie czołowo dwóch osobówek ■ Triduum paschalne – Wielki Czwartek oraz Wielki Piątek – najważniejsze wydarzenie w liturgicznym roku dla Katolików. To czas celebracji misterium paschalnego – męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa ■ Kto tym razem zostanie „Sołtysem Roku”? Zgłoszenia do 15 kwietnia. Konkurs ma charakter otwarty. Kandydata z obszaru województwa zachodniopomorskiego do tytułu „Sołtys Roku” 2022 mogą zgłaszać: rady sołeckie, mieszkańcy sołectwa (co najmniej 10 osób), rady parafialne, organizacje pozarządowe i społeczne działające na wsi, stowarzyszenia sołtysów oraz przedstawiciele władzy samorządowej. Zgłoszenia należy przesyłać do 15 kwietnia br. na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, ul. Korsarzy 34, 70-540 Szczecin z dopiskiem KONKURS „SOŁTYS ROKU” 2022 ■ Złodzieje nie próżnują. W Lubinie rabusie włamali się do kontenera znajdującego się na terenie budowy nowej remizy strażackiej. Łupem złodziei padł sprzęt budowlany ■ Na skutek zmian rządowych gmina Międzyzdroje poniosła straty na poziomie około 3 milionów złotych – przyznaje burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek. Gminy powiatu kamieńskiego zapytaliśmy o ich sytuację finansową. ■ Na podstawie specustawy ZUS uruchomi infolinię w języku ukraińskim, w placówkach ZUS będą czekali tłumacze posługujący się językiem ukraińskim, a także materiały drukowane w tym języku - zapowiada prof. Gertruda Uścińska, prezes ZUS. ■