POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [05.01.2013, 07:11:29] • Golczewo

Kolarz Dawid Wypych trafił pod skrzydła włoskiego ADS Brogio

Kolarz Dawid Wypych trafił pod skrzydła włoskiego ADS Brogio

fot. LKS Baszta Golczewo

Wychowanek Baszty Golczewo podpisał kontrakt z włoską drużyną młodzieżową ASD Brogio. Dawid Wypych przeszedł do kategorii U-23. 19-letni były zawodnik Baszty Golczewo spodobał się szefostwu włoskiego klubu. Dawid w nowych barwach wystartuje już w lutym.

Dawid Wypych jest uczniem SMS Świdnica. Młodego kolarza czeka w tym roku egzamin maturalny. Aby go zdać, będzie musiał przyjechać w maju z Włoch do Polski. Dawid zajął 13. miejsce podczas ostatnich Mistrzostw Polski juniorów w Sędziszowie, a także 3. miejsce na Pucharze Polski w Siedlcach.

Klub rowerowy ASD Brogio został założony przez Loriano Brogi. Brogio stworzył nową amatorską drużynę rowerową, której celem jest wygrywanie mistrzostw. Zespół prowadzony jest przez Stefano Scarselli z Pizy, a składa się z dziesięciu zawodników. W przeszłości należeli do nich wielcy kolarze jak Samuele Pierattini i Adriano Brogi. Zespół Brogio ma pomóc rozwijać się młodym sportowcom, oferując im szansę pokazania swoich umiejętności.


Zaktualizowano: Wtorek [08.01.2013, 08:21:50]

komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Poniedziałek [14.01.2013, 23:59:07] • [IP: 83.21.193.**]

Gratulacje Dawid ;) Dasz sobie rade, ważne co ty chcesz robic a nie co ludzie napisza. Twoje decyzje.

Gość • Piątek [11.01.2013, 09:17:13] • [IP: 159.205.86.***]

do wiadomości gościa niżej;obcokrajowiec może być tylko jeden we włoskiej drużynie;skąd w tobie tyle JADU!!

Gość • Czwartek [10.01.2013, 16:50:27] • [IP: 79.184.80.**]

Tam już jeden rusek jest. Znajdą jeszcze paru i będą mieli wspaniałą włoską drużynę!

Gość • Poniedziałek [07.01.2013, 08:45:15] • [IP: 83.15.116.**]

Powodzenia!

Gość • Niedziela [06.01.2013, 23:46:37] • [IP: 83.8.23.**]

Dawiiid powodzenia!!

,,R" • Niedziela [06.01.2013, 13:14:42] • [IP: 178.37.165.***]

gratulacje dla klubu i rodziców, że wychowali tak ambitnego, zdolnego chłopaka dostał szansę na dalszy rozwój i dobrze niech z tego korzysta.

Gość • Niedziela [06.01.2013, 08:18:35] • [IP: 213.195.184.***]

Jazda w grupie, która jest zapleczem BMC (najwyższa półka światowa) to wielka sprawa, moje gratulacje. Włoski kierunek rozwoju kolarza to jedynie słuszny wybór, w tym kraju wykładają pieniądze na piłkę kopaną bo i coż to za koszty. Kolarstwo jest droższe i na efekty trzeba chwilę poczekać. Chłopak wybrał właściwie i życzę powodzenia.

Gość • Sobota [05.01.2013, 23:52:54] • [IP: 83.11.69.**]

I dobrze chłopak się bedzie rozwijał, bo w tej Polsce nawet nie da sie rozwinąć ;)

Gość • Sobota [05.01.2013, 21:28:23] • [IP: 79.186.3.**]

Gratulacje. nie przejmuj się durnymi komentarzami. zazdrośni są koledzy

Gość • Sobota [05.01.2013, 20:47:20] • [IP: 79.190.89.***]

Gratulacje

Gość • Sobota [05.01.2013, 20:31:28] • [IP: 83.25.44.**]

Gratulacje ;)) Ja pamiętam czas kiedy grałem z nim w trampkarzach :P Sport to jego życie a wy piszecie że sie sprzedał. hahah co za #$%^& ludzie

Gość • Sobota [05.01.2013, 16:43:10] • [IP: 79.186.123.**]

Gratulacje się chłopakowi należą.To dla niego wielka szansa.Trzymam kciuki za rozwój kariery i życzę zwycięstw. Też pamiętam go z gimnazjum.Powodzenia!!

Gość • Sobota [05.01.2013, 16:30:28] • [IP: 159.205.69.**]

Do wiadomości wszystkich>taka jest kolej losu wszystkich kolarzy, którzy chcą się dalej rozwijać.Chłopak robi to co lubi i na co poświęcał cały swój wolny czas, szkoda, że są wśród ''gości''tak zawistni ludzie.Może napiszecie o swoich osiągnięciach robionych wyłącznie charytatywnie...

Gość • Sobota [05.01.2013, 14:40:11] • [IP: 83.21.193.***]

nie interesuje mnie co to UCI, sprzedal sie czy go sprzedali dobrze przeciez mowie a wy sapy lol..

Gość • Sobota [05.01.2013, 13:33:52] • [IP: 83.21.204.***]

On będzie jeździł za granicą, ale zawsze na mistrzostwach będzie reprezentował nasz kraj. Klub go nie sprzedał, chłopak się rozwija i moim zdaniem powinien szukać szczęścia za granicą bo w Polsce nie ma przyszłości.

Gość • Sobota [05.01.2013, 13:22:44] • [IP: 83.21.204.***]

Nikt się nie sprzedał, po prostu chłopak rozwija się i spełnia swoje marzenia. Gratuluje :)

Gość • Sobota [05.01.2013, 13:09:04] • [IP: 83.21.196.**]

Nie sprzedał się tylko robi kapustę. W Golczewie to by spał pod sklepem albo bujał się z przygłupami.

Gość • Sobota [05.01.2013, 12:54:22] • [IP: 77.255.217.***]

To nie on się sprzedał to jego sprzedali. Szkoda naszych sportowców-sprzedają ich za wielkie pieniądze zamiast reprezentować nasz Kraj-Polskę-niestety u nas by zarobił grosze albo wcale bo tylko zarabiają działacze-wyjadacze:(((

Gość • Sobota [05.01.2013, 12:26:09] • [IP: 213.146.34.**]

Sprzedał się?? hahahah Człowieku on po prostu przeszedł do lepszej grupy... czyli do zaplecza BMC ale Ty pewnie nawet nie wiesz co to za grupa. Jeżeli za pare lat to on będzie jeździł w grupie UCI to chyba głupio Ci będzie że mówiłeś że sie sprzedał czopie z du**

Gość • Sobota [05.01.2013, 12:08:18] • [IP: 77.254.74.**]

Kolega z gimnazjum xD Nie no, gratulacje dla niego ;)

Gość • Sobota [05.01.2013, 12:06:30] • [IP: 83.21.193.***]

sprzedal sie

Gość • Sobota [05.01.2013, 10:48:12] • [IP: 83.21.225.***]

GRATULACJE!

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■