POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [19.08.2012, 12:11:33] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Po pijaku jeździli gokartami

Międzyzdroje: Po pijaku jeździli gokartami

fot. Sławomir Ryfczyński

Wczoraj policjanci pełniący służbę patrolową na terenie Międzyzdrojów dwa razy zatrzymali do kontroli rowery czterokołowe prowadzone przez nietrzeźwe osoby.

- Pierwsza kontrola miała miejsce około godziny 14:40. Dwóch mężczyzn prowadziło pojazd mający dwie kierownice środkiem drogi. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy do kontroli, przeprowadzono również badanie na zawartość alkoholu w organizmie z wynikami około 2,5 promila – informuje sierż. Marta Szołtun z kamieńskiej policji.

Druga kontrola miał miejsce około godziny 22:30. I tym razem rowerem czterokołowym kierował nietrzeźwy mężczyzna.

Grozi im teraz kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Niedziela [02.09.2012, 11:33:23] • [IP: 80.245.177.***]

zabawa zabawą ale trzeba przestrzegać przepisów na drodze publicznej, nie jeździć po zmroku i co jest nagminne pod prąd i więcej takich akcji. do jazdy na rowerze potrzebna jest co najmniej karta rowerowa a jakie dokumenty uprawniają do korzystania takim pojazdami ? biznes przede wszystkim a gdzie zdrowy rozsądek ?? Potrzebna jest większa kontrola ludzi korzystających z takich pojazdów na drogach publicznych. podobnie jest ze skuterami wodnymi kto sprawdza wiek i kartę pływacką ? kamizelka czy kapok to nie wystarcza.

HANKA • Wtorek [21.08.2012, 14:36:57] • [IP: 79.186.196.**]

Policja chyba nie ma co robić. Bo po co łapać ludzi, którzy kradną, napadają, atakują, skoro można łapać ludzi, którzy się po prostu BAWIĄ NA WAKACJACH? Niech sobie prawdziwi przestępcy latają na wolności, bo przecież groźniejszy jest 'ktoś', kto prowadzi gokarta. Pozdrawiam naszą kochaną POLICJĘ. Tsss.

Gość • Poniedziałek [20.08.2012, 15:25:42] • [IP: 79.186.6.***]

to musiala byc zmasowana akcja taki sukces gratulacje

Gość • Poniedziałek [20.08.2012, 12:48:16] • [IP: 80.245.177.***]

do Gość • Niedziela [19.08.2012, 23:04] • [IP: 83.8.209.**] oczywiscie tego co byl napity . SUKCES NASZEJ POLICJI

Gość • Poniedziałek [20.08.2012, 11:02:31] • [IP: 31.61.181.***]

Jazda rowerami, gokartami, na trzeżwo i pod wplywem, w dzień i w nocy, zgodnie i niezgodnie z przepisami, parkowanie gdzie bądź. Policja i straż miejska nie widzi w tym nic szczególnego, nie reagują. Widac znudziło się lansowanie po Międzyzdrojach, zatrzymali się byle gdzie, zatrzymali dwoch i dwóch wpadło.

traktorzysta ! • Poniedziałek [20.08.2012, 00:22:26] • [IP: 83.21.210.**]

Panowie gratulacje ! Wykazaliscie sie jak prawdziwe SWAT. Szkoda tylko ze jeszcze nie potraficie sie wykazywac w bardziej powaznych sprawach. Proponuje aby zamiast meczyc pijanych turystow to poszukac skradzionych silnikow od motorowek albo chociaz troche bardziej pilnowac tego co posiadacie na parkingu !

Gość • Niedziela [19.08.2012, 23:04:39] • [IP: 83.8.209.**]

pojazd mający dwie kierownice - i którego ukarano za kierowanie?

Gość • Niedziela [19.08.2012, 21:10:52] • [IP: 87.58.145.***]

jezu chryste, czy to oznacza że Ci sadyści jeżdzili po pijanym mężczyznie? nic mu się nie stało?

BRAXTON OLITA • Niedziela [19.08.2012, 19:33:12] • [IP: 79.186.48.**]

Kto w sobotę wieczorem w sezonie z młodzieży jest trzeźwy? I kto tym osobom wypożycza gokarty? To raczej wina tych co im wypożyczyli, a nie tych co jeżdżą. Niech policja zajmie się bardziej niebezpiecznymi typami i takimi co nawet na trzeźwo nie umieją ani jeździć rowerami ani nawet samochodami.

Gość • Niedziela [19.08.2012, 19:28:44] • [IP: 79.186.188.***]

tylko w polsce takie cyrki.

Gość • Niedziela [19.08.2012, 18:35:36] • [IP: 83.20.79.***]

Jest się czym chwalić, naprawdę.

Gość • Niedziela [19.08.2012, 18:02:38] • [IP: 83.11.71.***]

ulicami nie da się przejchać kierowcy parkują gdzie chcą a Policja i Straż Miejska przejeżdza i udaje że nie widzi

pati • Niedziela [19.08.2012, 15:30:57] • [IP: 80.245.177.***]

moi, , nowi" koledzy sa najlepsi!!:-)

Gość • Niedziela [19.08.2012, 15:27:51] • [IP: 77.253.154.**]

oj tam oj tam, zaraz pijani, wypili po siedem piw i na rowerki tyle, że głupki dali się złapać i teraz bekną a co niech zapamiętają wczasy

Gość • Niedziela [19.08.2012, 14:16:30] • [IP: 83.25.89.**]

z gokartami to zawsze problemy przyjechali na wakacje jeżdżą jak święte krowy środkiem po prawej po lewej stronie a dorośli są nieodpowiedzialni i bardziej stuknięci niż dzieci jeżdżąc cieszą się i krzyczą jak dzieci z gimnazjum. ...

Gość • Niedziela [19.08.2012, 13:42:56] • [IP: 31.63.207.*]

Wielki sukces miernej milicji.

Gość • Niedziela [19.08.2012, 13:38:43] • [IP: 79.186.186.**]

hahaha oj tam po pijaku:):):):) kawał roku

astarta • Niedziela [19.08.2012, 13:25:14] • [IP: 83.21.147.***]

Wręcz plagą naszych miejscowości nadmorskich są pijani kierowcy gokartów, ale i trzeźwi stanowią zagrożenie jeżdżac nie zgodnie z prawem ruchu drogowego oraz dzieci puszczone samopas. Miło by było aby i tym zainteresowała sie nasza policja i straz miejska - choćby pouczając.

Kopernik • Niedziela [19.08.2012, 12:28:24] • [IP: 37.47.203.***]

Oj Pati ci nowi twoji koledzy przesadzeni są

Gość • Niedziela [19.08.2012, 12:25:02] • [IP: 83.8.200.***]

Bogurodzico przepędzić taką sprawiedliwość.Mogli jeszcze na radar ich złapać.

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■