POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.08.2012, 11:45:03] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Uwaga na oszustów! Sprzedawcy dają się naciągać

Międzyzdroje: Uwaga na oszustów! Sprzedawcy dają się naciągać

fot. Czytelnik

Mężczyzna na tym zdjęciu kupił jedną butelkę piwa. Zapłacił. Rozmyślił się i chciał zamienić towar, później wymieniał pieniądze. A w międzyczasie twierdził, że dał więcej niż mu wydano. - Chwila nieuwagi i zdezorientowany sprzedawca jest stratny nawet kilkadziesiąt złotych. - W nadmorskich miejscowościach plaga oszustów oszukuje sklepikarzy – ostrzega sprzedawczyni z międzyzdrojskiego punktu gastronomicznego.

Jak dowiedział się reporter portalu ikamien.pl, w Międzyzdrojach grasuje mężczyzna, który oszukuje sprzedawców. Widziany miał być w wielu nadmorskich miejscowościach. Wszędzie gdzie się pojawiał, sklepikarze musieli liczyć później straty.

- Kupuje jedną rzecz, płaci 200zł, później zamienia, wymienia, aż człowiek głupieje i traci 100zł. - Oszukujących mężczyzn jest więcej. Kilka dni temu kolegę oszukał inny człowiek – mówi sklepikarka. - Apeluję, gdy tylko widzimy podejrzanie zachowującego się klienta, zachować ostrożność. To może być oszust! - dodaje.


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Środa [21.08.2013, 22:21:48] • [IP: 89.174.73.**]

mnie dziś oszukał facet wymieniał, zmieniał dokladnie tak jak jest opisane. Jestem stratna 104 zł... facet 30/40 lat ciemno ubrany mało charakteryczny pod koniec dnia od tyłu przyszedł po papierosy do kiosku i zmanipulował na 104 zł...

Gość • Piątek [17.08.2012, 23:57:27] • [IP: 83.25.119.***]

No i mówi że zapomniał okularów :)

Gość • Piątek [17.08.2012, 23:54:28] • [IP: 83.25.119.***]

Był u mnie, łazi ubrany w markowe ciuchy i kupuje coś taniego i płaci 200zł potem wyciąga portfel i mówi ze jednak miał drobne i zaczyna rozmieniać pieniądze

Gość • Środa [15.08.2012, 14:55:44] • [IP: 83.3.210.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [15.08.2012, 10:03:39] • [IP: 93.97.132.***]

oni już 4 lata temu tak działali. ..stówke ode mnie wyciągneli...

Gość • Wtorek [14.08.2012, 12:35:13] • [IP: 46.112.157.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 23:22:36] • [IP: 83.168.85.***]

ten sam byl w miedzywodziu z tydzien temu... ;/

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 22:25:41] • [IP: 83.23.136.***]

takie rzeczy robią w Wolinie w netto i w biedronce mnie zrobili na 50zl a mo jego ojca w biedronce na 200 zl

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 22:10:45] • [IP: 79.186.195.***]

a policja stoi w krzakach z lornetka i łapie za niezapięte pasy a miasto płaci za dodatkowe posiłki policji chyba nie za stanie w krzakach łatwiej zatrzymać samochód niż oszusta bo można dostać w łeb a od dziadka w samochodzie nie za co płaci pan burmistrz za policje zmarnowane pieniądze bo na zakazy żaden policjant nie zwraca uwagi jak stoją samochody twierdzą ze straż miejska jest od tego normalne jaja

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 21:23:40] • [IP: 77.88.191.**]

Widać, że mózg ma w głowie, chociaż na takiego nie wygląda.

Pan Psychik • Poniedziałek [13.08.2012, 20:49:32] • [IP: 31.63.195.**]

Głupek wykręcił jeszcze większych głupków.

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 19:30:37] • [IP: 83.8.131.***]

No właśnie, niedawno były artykuły o Romach, ktorzy taką metodę stosują.

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 17:56:35] • [IP: 83.8.48.***]

taa ty zes widzial 50 w lapie

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 16:20:39] • [IP: 87.58.145.***]

sztos

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 16:15:25] • [IP: 87.205.56.**]

metoda cyganow

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 14:45:55] • [IP: 79.186.165.**]

z 50 cm w łapie

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 14:06:13] • [IP: 83.168.85.***]

Proszę jak się wypas na ludzkiej krzywdzie. MA warunki ująć go i do kamieniołomów, niech odpracuje to co ukradł.

Gość • Poniedziałek [13.08.2012, 12:18:09] • [IP: 83.20.7.***]

Czemu zasłoniliście twarz?

Oglądasz 1-18 z 18
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■