POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [01.08.2012, 07:23:23] • Kamień Pomorski

InterREGIO Busem z „Biletem Turystycznym” i „REGIOkarnetem” w Bieszczady i nad morze

InterREGIO Busem z „Biletem Turystycznym” i „REGIOkarnetem” w Bieszczady i nad morze

fot. Sławomir Ryfczyński

Z myślą o klientach korzystających z nowej marki interREGIO Bus Przewozy Regionalne rozszerzają zasięg obowiązywania „REGIOkarnetu” i „Biletu Turystycznego”.

Przewozy Regionalne rozszerzają zasięg obowiązywania ofert: „REGIOkarnet” i „Bilet Turystyczny” ważnych do tej pory w pociągach interREGIO. Od 1 sierpnia 2012 roku, na trasach: Kołobrzeg – Kamień Pomorski – Wysoka Kamieńska oraz Nowy Łupków – Ustrzyki Górne pasażerowie będą mogli podróżować na podstawie tych biletów, a także „Biletu PLUS” uprawniającego do przejazdów pociągami REGIO, bez dodatkowych opłat.

Osoby, które wybierają się nad morze i chcą połączyć podróż pociągiem i interREGIO Busem na trasie Wysoka Kamieńska – Kamień Pomorski, będą mogły kupić jeden bilet, np. w relacji Poznań Główny – Kamień Pomorski.

Bilety są dostępne w kasach biletowych oraz za pośrednictwem Internetowego Systemu Sprzedaży.


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Czwartek [02.08.2012, 12:09:23] • [IP: 83.11.83.***]

Proszę panią to zwykła ściema kolejarzy i dała sie pani zwyczajnie nabrać

Gość • Czwartek [02.08.2012, 09:56:38] • [IP: 83.8.205.**]

Ktoś nas robi w balona. -popieram wpis Gościa z godz.09.03.. Znalazłam się w takiej samej sytuacji.Kupując bilet do Kamienia Pom, zostałam poinformowana, ze w Wysokiej Kamieńskiej będzie komunikacja zastępcza (BUS)i na ten sam bilet dojadę do Kamienia Pomorskiego, niestety za bilet musiałam zapłacić.

Gość • Czwartek [02.08.2012, 09:03:02] • [IP: 77.114.170.**]

W ubiegłym tygodniu wracałam pociągiem z Poznania. Kupiłam bilet na pociąg w którym opłaciłam dalszy transport autobusem z Wysokiej do Kamienia. Na stacji w Wysokiej Kamieńskiej zostałam niemile zaskoczona gdy pan kierowca autobusu zażądał opłaty. Pokazałam bilet z opłaconym kursem za pociąg i autobus, ale kierowcy to nie interesowało. Pytam więc po co kolej sprzedaję bilety łączone skoro nie są honorowane !!

Gość • Środa [01.08.2012, 21:49:37] • [IP: 83.21.221.***]

super sprawa jezdze codzien do Rewala, bilety tansze o 2 zl

Gość • Środa [01.08.2012, 17:10:03] • [IP: 80.245.190.**]

aaaallleeee o coooo chooodziii??

Gość • Środa [01.08.2012, 08:18:30] • [IP: 79.184.203.***]

lotem bliżej.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■