POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [18.02.2012, 08:16:35] • Kamień Pomorski

Strzeżewo: Nieoznaczona wysepka pułapką dla kierowców

Strzeżewo: Nieoznaczona wysepka pułapką dla kierowców

fot. Czytelnik

W plastikowy znak nakazujący jazdę po prawej stronie kierowcy wjeżdżali co kilka tygodni. Od lipca ubiegłego roku wysepka jest nieoznaczona.

- Dla kierowców nieznających drogi brak plastikowego znaku może być naprawdę niebezpieczne. Chcąc uniknąć wjechania na wysepkę, w ostatniej chwili skręci kierownicą, a wtedy wypadek gotowy – uważa Czytelnik.

Rozwiązaniem mógłby być znak z pulsującym oświetleniem.
- Może instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo na drogach zainteresowałyby się problemem i wstawiły bardziej trwały znak – sugeruje Czytelnik.


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Poniedziałek [20.02.2012, 13:48:02] • [IP: 178.37.161.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.02.2012, 21:36:18] • [IP: 178.180.238.***]

trzeba taki postawić znak na sprężynie...jak ktoś w niego wjedzie to ten powróci na swoje miejsce. aha i gumowe drzewa sadzić przy drogach.

Gość • Niedziela [19.02.2012, 15:46:12] • [IP: 83.8.128.***]

Ta wysepka jest tam dla poprawy bezpieczeństwa, kamuflaż brudno-błotny pomaga jej obudzić przysypiających kierowców.

Gość • Niedziela [19.02.2012, 07:30:26] • [IP: 79.186.194.***]

kolega przejechał 190 i nazywa wszystkich debilami, - gieroj - a panowie z PGK ponisą go z prędkością 2 km/h jak kiedyś nie wyrobi, jak wielu podobnych gierojów przed nim (wystarczy popatrzeć ile stoi krzyży walecznych na poboczu dróg a w szczególności na odcinkach prostych)

Gość • Sobota [18.02.2012, 21:43:51] • [IP: 46.77.14.***]

a co robi pan Kwiatkowski dyrektor zdp czyżby znowu pilnował jakąś topole zamiast zajmować się uzupełnianiem swoich znaków

Gość • Sobota [18.02.2012, 19:20:48] • [IP: 83.21.148.**]

na tej wysepce znak nakazujący jazdę prawą stroną był !pytanie kiedy znikł ? tym bardziej w lipcu !

Gość • Sobota [18.02.2012, 18:59:17] • [IP: 80.245.176.***]

Znak nie powinien być z plastiku tylko z betonu, może wtedy niektóre oszołomy nauczyłyby się jeżdzić zgodnie z przepisami...

Gość • Sobota [18.02.2012, 14:46:14] • [IP: 213.238.99.**]

ta głupota to ze Zgorzelca przyszła

Gość • Sobota [18.02.2012, 14:41:53] • [IP: 46.169.53.***]

Więcej takich wysepek, niech wyłapują oszołomów za kierownicą.

Gość • Sobota [18.02.2012, 14:23:43] • [IP: 83.25.119.***]

ja tam jade 100wką i daje rade...

Gość • Sobota [18.02.2012, 14:03:19] • [IP: 31.63.219.***]

hm sadze ze jakby jechać tyle ile nakazuje przepisy to można z łatwością ja zauważyć, co nie znaczy ze powinna być oznakowana !!panu co jechał 190 i przeleciał przez wysepkę życzę następnych takich manewrów!!oby samochód się rozwalił!!

Gość • Sobota [18.02.2012, 13:58:44] • [IP: 83.11.70.***]

Wszystkie stawiany ostatnio na drogach wysepki są do dupy nikomu niepotrzebne na trasie z Dzwnówka do Kamienia Pomorskiego to tylko idiota mógł wymyśleć wysepki jestem ciekawy jak zimą się będzie jeżdzić i ilu wpadnie do rowu przy skręcie na wysepce a pobocza wykopali jak na przyjęcie wody z Bałtyku.

Gość • Sobota [18.02.2012, 13:32:47] • [IP: 79.186.9.**]

Myszowaty, oddaj znak!!

Gość • Sobota [18.02.2012, 11:58:49] • [IP: 87.205.59.***]

porobili te wysepki debi.. le na drogach co w nocy stwarza ogromne niebezpieczeństwo, raz przy 190 przeleciałem przez takie gów..no na szczęście nie było znaku bo ktoś przede mną go skosił

misek • Sobota [18.02.2012, 11:23:00] • [IP: 217.153.158.**]

to tylko w naszym kraju jest możliwe

Gość • Sobota [18.02.2012, 10:58:08] • [IP: 77.253.155.***]

wyje... tą wysepkę bo tylko zagraża w ruchu drogowym.

Gość • Sobota [18.02.2012, 09:50:10] • [IP: 62.152.144.**]

do 9.14. Jakie dobrze? Jakim środkiem? Jakie przepisy !! Popatrz, gdzie jest ta" wysepka!! teoretycznie na PRAWYM PASIE !! Jak jedziesz w nocy, to nie zauważysz. Ciekawe jakie ma zadanie?

Gość • Sobota [18.02.2012, 09:16:22] • [IP: 95.40.162.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [18.02.2012, 09:14:14] • [IP: 77.255.2.***]

i dobrze że jest bo jak ktoś będzie chciał złamać przepisy i pojechać środkiem drogi to będzie miał nauczkę w postaci rozbitego samochodu

Gość • Sobota [18.02.2012, 08:56:31] • [IP: 83.16.227.**]

wszystkiemu winny jest przełącznik na kw.mleko i bit.śmiet.

głos_ulicy • Sobota [18.02.2012, 08:24:59] • [IP: 81.219.110.**]

Rozwiązaniem to by było, wywalenie tej wysepki w ogóle, albo poszerzenie prawego pasa, bo tam ciężarówki rów zrobiły, bo jest za wąsko, przez co niebezpiecznie i dla ciężarówek i osobówek. Tam jest chyba problem z oznakowaniem nawet niezniszczonej wysepki, bo to już zdaje mi się któryś raz kiedy kierowcy wysepkę" kasują". Ewentualnie za" ciężka" noga, i brak rozumu. ;)

Oglądasz 1-21 z 21
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■