POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [17.02.2012, 11:11:46] • Wolin

Wolin: Kolejne prestiżowe wyróżnienie dla skansenu

Wolin: Kolejne prestiżowe wyróżnienie dla skansenu

fot. Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów

Skansen Centrum Słowian i Wikingów otrzymał wyróżnienie w konkursie „Turystyczne Odkrycia 2012” w kategorii „Atrakcje dla dzieci”. Konkurs organizowany był pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej przez „Gdańsk Travel” na portalu TargiTurystyczneOnline.pl.

W komisji konkursowej, oprócz przedstawicieli organizatora, zasiedli również prezes Fundacji Best Place – Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc oraz prezes Agencji Promocji Miast i Regionów. Po raz kolejny działania wolińskich pasjonatów zostały docenione i wyróżnione w ogólnopolskim konkursie.


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

Gość • Poniedziałek [27.02.2012, 00:19:24] • [IP: 77.253.142.***]

człowieku :Gość • Niedziela [19.02.2012, 15:11] • [IP: 159.205.89.**] powiedz mi ilu młodych przyjęto do stowarzyszenia - np. w ostatnim roku - i dopiero wypowiadaj się o nim.

baba • Niedziela [19.02.2012, 23:02:34] • [IP: 83.21.145.***]

Brawo Skansen! tak trzymać.

Gość • Niedziela [19.02.2012, 15:11:19] • [IP: 159.205.89.**]

I to się chwali, bo z tego będzie kasa!! A Burmistrz promuje się na świetlicach, gdzie cały czas trzeba dokładać -- światło, opał, a i świetlicowa będzie chciała wypłatę! A dopłaty to tylko podpucha, bo wierzycie w to co Burmistrz powie, a nikt konkretnie ich nie widział.

Gość • Niedziela [19.02.2012, 07:57:31] • [IP: 95.40.2.***]

Czy pan burmistrz pogratulował wikingom?

Gość • Sobota [18.02.2012, 18:17:12] • [IP: 46.76.63.***]

jeszcze sie taki nie urodzil co by kazdemu dogodzil, tak trzymac

Gość • Sobota [18.02.2012, 15:57:36] • [IP: 46.76.63.***]

gratulacje, jestescie wspaniali w tym co robicie, ci co was krytykuja nie wiedza ile czasu poswiecacie swojej pasji, ale ja to widze. wielki szacunek, pozdrawiam

Gość • Sobota [18.02.2012, 12:43:56] • [IP: 46.169.31.***]

Najlepiej nie odnosić żadnych sukcesów, a jak już się przydarzy to większości ludziom przeszkadza - dlaczego? - czy Pan" życzliwy" na sukcesie ludzi, którzy prowadzą skansen coś stracił? chyba nie wręcz przeciwnie znów o jego miejscu zamieszkania się mówi, to jest też sukces nasz mieszkańców w Wolina i Recławia oraz gminy Gratulacje i oby tak dalej

Gość • Sobota [18.02.2012, 11:09:05] • [IP: 178.181.146.***]

Życzliwy: Widocznie Polska to taki kraj, gdzie każdy musi albo wyjść na swoje, albo sobie odbić, dlatego jest jak jest. I na koniec nic i nikt mnie ściska już sobie odbiłem. Pozdro!

Gość • Sobota [18.02.2012, 08:08:43] • [IP: 46.76.49.***]

Do" Życzliwego"; musi Pan/i zmienić informatora - na festiwal, przynajmniej w zeszłym roku nasz szanowny, kochany pan Burmistrz nie dał nic - tylko żądał, żądał, żądał... Najprościej sprawdzić w zeszłorocznym budżecie, czy były jakieś środki przeznaczone na organizację festiwalu. A co do pracowników z Białorusi - pracuja, bo chcą pracować i znaja się na swoim rzemiośle. Raczej nie widać na warsztatach organizowanych często na skansenie, aby ktoś z miejscowych chciał zapoznać się z dawnymi zawodami, więc po co te komentarze. Czyżby żal komuś. ...ściskał? A że zarabiają - i bardzo dobrze, tyle lat pracowali za darmo, więc niech teraz to sobie odbiją.

Gość • Piątek [17.02.2012, 23:22:13] • [IP: 188.146.103.***]

Życzliwy: Skansen Centrum Słowian i Wikingów to czysta komercja, Panie i Panowie tam zrzeszeni działają na własny rachunek i jak wieść niesie mają z tego niezły biznes. Dlatego nie widzę najmniejszego powodu, aby władza z Burmistrzem na czele miałaby ich finansowo wspierać. Burmistrz zlecił im organizację festiwalu dając na to pewne środki, widocznie było tego na tyle dużo, że zgodzili się festiwal zorganizować. Nie sądzę, by do interesu dopłacili - oni umieją liczyć, więc poco te rozczulanie się nad" biedakami". Oni już dobrze wiedzą gdzie są konfitury skoro dobierają do pracy ludzi w Ukrainy czy Białorusi - pozdrawiam!

Gość • Piątek [17.02.2012, 19:37:16] • [IP: 178.37.165.***]

Człowieku - u nas nie ma psychiatry - a tobie by się zdała !!

Gość • Piątek [17.02.2012, 14:36:03] • [IP: 80.245.176.***]

A OBECNA WŁADZA W WOLINIE MA GDZIEŚ WIKINGÓW I NIE ROBI NIC AŻEBY Z NIMI WSPÓŁPRACOWAĆ I PROMOWAĆ GMINĘ. NIE CHCĄ BYĆ POPYCHADŁEM DLA WŁADZY, MAJĄ SWOJE ZDANIA W RÓŻNYCH SPRAWACH TAK JAK POPRZEDNIA RADA MIEJSKA WIĘC WARA. NAJLEPSZY SOJUSZNIK DLA WŁADZY W WOLINIE TO MIERNY, BIERNY ALE WIERNY I POSŁUSZNY.TAKIM MOŻNA STEROWAĆ. MĄDRZY LUDZIE SĄ NIEWYGODNI. MIEJMY NADZIEJĘ, IŻ W PRZYSZŁYCH WYBORACH WYBIERZEMY LUDZI WŁAŚCIWYCH DO SPRAWOWANIA WŁADZY. MAM TU NA MYŚLI RADNYCH, KTÓRZY MOGLIBY BYĆ PARTNERAMI DLA BURMISTRZA NIE OSOBAMI DO STEROWANIA.

Gość • Piątek [17.02.2012, 13:47:14] • [IP: 46.76.87.***]

i tak trzymać!

Gość • Piątek [17.02.2012, 11:13:59] • [IP: 87.205.65.***]

Super;).Gratulacje;****

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■