Na zakończenie roku szkolnego podziękowałam Michałowi Wrońskiemu i Julii Markowskiej za ich pracę w Samorządzie Uczniowskim w roku szkolnym 2025/2026. Wyrazy wdzięczności skierowałam również do Olafa Sygita i Oktawiana Czubaka za działalność na rzecz naszej szkolnej społeczności. Serdeczne podziękowania złożyłam paniom: Iwonie Gliczyńskiej, Kamili Bieć, Agnieszce Kołodziej oraz pani dyrektor Monice Hołdyńskiej. Z ich wsparciem działało się z większym rozmachem. Największe podziękowania należały się jednak moim trzem Aniołom – Gabrielowi Pociaskowi, Antoniemu Zychowi i Karolowi Wesołowskiemu. To moi „Trzej Muszkieterowie”, którzy swoją patriotyczną postawą, empatią, pracowitością i bezinteresownością przez ostatnie lata zarażali dobrem całą społeczność szkolną i nie tylko szkolną. To oni w pierwszych dniach wojny na Ukrainie zorganizowali szkolny Sztab Kryzysowy. To oni otwierali Kawiarenkę Razem, Labirynt Rozmaitości i Targowisko Pomocowe. To oni pamiętali o zapalaniu zniczy w związku z 1 listopada, uczestniczyli w pokazach mody patriotycznej, organizowali Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn, Andrzejki, Dni Miłego Słowa i szkolną dyskotekę. To oni zaadaptowali wirtualnie psa Diego i z ogromnym zaangażowaniem podejmowali kolejne inicjatywy. Wspólnie, w ciągu pięciu lat zorganizowaliśmy 25 akcji charytatywnych, niosąc pomoc uchodźcom z Ukrainy, chorym polskim dzieciom oraz potrzebującym zwierzętom ze schroniska w Sosnowicach.

















