POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [20.04.2026, 18:10:15] • Dziwnów

Baner patriotyczny w naszej szkole

Baner patriotyczny w naszej szkole

fot. Organizator

Samorząd Uczniowski nie zwalnia tempa! Dzięki środkom zgromadzonym przez SU oraz wpływom z różnych inicjatyw udało się zakupić patriotyczny baner, który już zdobi okno szkolnego korytarza.

To nie tylko dekoracja, ale też symbol wartości, które są dla nas ważne, szczególnie podczas świąt państwowych. Za tę inicjatywę odpowiadają Król Wesołowski, Gabriel Pociask oraz Antoni Zych uczniowie, którzy od lat działają na rzecz naszej szkolnej społeczności, a w tym roku żegnają się ze szkołą. Zostawiacie po sobie wiele trwałych, ważnych śladów. Wielkie dzięki za Wasze zaangażowanie.

opiekun SU Renata Włodarczyk/Kronia.


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Czwartek [23.04.2026, 13:23:29] • [IP: 79.186.199.***]

Brawo

Gość • Wtorek [21.04.2026, 11:47:14] • [IP: 83.16.234.**]

Bardzo piękny baner !! Orzeł cudny !!

Gość • Poniedziałek [20.04.2026, 21:37:07] • [IP: 89.67.216.***]

Wspaniały ale w jakim mieście.

Gość • Poniedziałek [20.04.2026, 19:08:29] • [IP: 37.248.177.***]

no i to jest Orzeł ! Piękny!!

Gość • Poniedziałek [20.04.2026, 18:29:58] • [IP: 37.248.223.**]

Super!!

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■