POGODA

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [05.03.2024, 07:47:39] • Dziwnów

Pierwszy bieg X edycji DLB

Zwycięzcą pierwszego biegu X edycji DLB został Arkadiusz Borysiuk/KB Kamień Pom/ . W wieczornym biegu pokonał trasę 5 km w czasie 17.14 min. Na drugim miejscu przybiegł Artur Kruszewski /Gostyń/ - 19.24; trzeci finiszował Robert Derda /Świnoujście/ -19.42. Wśród kobiet zwyciężyła Joanna Plesińska /Goleniów/ - 24,21 min. Przed Dorotą Kowalską (KB Kamien Pom/ - 24.48 i Anną Wróblewską / KB Kamien Pom/ - 25.38.

W konkurencji nordic walking zwyciężył Marek Dołęgowski /KS Wyspa Wolin/ - 38.59 drugi był Andrzej Karolak /Trzebiatów/ - 39.01. Najszybszą „kijkarką” została Dorota Baryła /KS Wyspa Wolin/ - 39,00, przed Ireną Wolf /KB Kamień Pom/ - 39.43 i Małgorzatą Sych / KB Kamień Pom/ - 41.28. Komplet wyników na fb DLB.

W pierwszym biegu udział wzięło 38 biegaczy i 8 zawodników nordic walking. Zawody dofinansowano ze środków Gminy Dziwnów i Programu Społecznik na lata 2022-24.