POGODA

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [27.02.2024, 16:53:41] • Międzyzdroje

Halowe Mistrzostwa Województwa LDK

Zawodniczki i zawodnicy Akademii Lekkoatletycznej Międzyzdroje wystartowali w Halowych Mistrzostwach Województwa „Lekkoatletyka dla Każdego”. Zawody odbyły się 24 lutego w hali lekkoatletycznej w Szczecinie gdzie rywalizowało prawie 500 uczestników z całego województwa zachodniopomorskiego. Spośród wszystkich naszych zawodniczek i zawodników najlepiej wystartowała Liliana Leszczyńska, która zdobyła dwa srebrne medale. Pierwszy srebrny medal Lilka zdobyła w skoku wzwyż pokonując poprzeczkę na wysokości 145cm (rekord życiowy), a drugi srebrny medal zdobyła w biegu na 60m-8,44 (rekord życiowy). Kolejny medal brązowy zdobyła Weronika Leszczyńska w biegu na 60m z wynikiem 8,56 (rekord życiowy). Oprócz emocji związanych z rywalizacją sportową dzieci odwiedziły również park trampolin, w którym mogły zaprezentować swoje umiejętności skocznościowe. Wyjazd na zawody dofinansowany z budżetu Gminy Międzyzdroje.