POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [13.02.2024, 08:43:27] • Świerzno

Spotkanie Autorskie z Marcinem Pałaszem – Zaproszenie

Spotkanie Autorskie z Marcinem Pałaszem – Zaproszenie

fot. Organizator

Marcin Pałasz: Z zawodu „pisarz i optymista”, jak sam o sobie mówi. Wielki miłośnik zwierząt i wszelkich istot słabszych, którym można pomóc. Właściciel psiego celebryty – Elfa. To o nim powstała 7-tomowa seria książek. Pierwszy tom: Sposób na Elfa otrzymał wyróżnienie w konkursie literackim IBBY Książka Roku 2012 oraz Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

Motto życiowe autora to „uśmiecham się do świata i liczę na to, że świat uśmiechnie się do mnie”. To podejście widać w jego twórczości, w której przekazuje mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu, a przy tym nie unika poruszania poważniejszych problemów. Obdarzony zmysłem obserwacji i wielkim dystansem do siebie, wielokrotnie wyróżniany i nagradzany.

swierzno.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W środę wieczorem, około godziny 20, w bazie SAR w Świnoujściu pojawiła się jednostka ratownicza „Cyklon”. Na nabrzeżu oczekiwała karetka pogotowia ratunkowego. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że ratownicy transportowali poszkodowanego marynarza z urazem głowy znajdującego się wcześniej na pokładzie wojskowego okrętu operującego na Bałtyku ■