POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [12.02.2024, 17:10:28] • Międzyzdroje

Asi Bielik z medalami

Asi Bielik z medalami

fot. ASI Bielik

Miło nam poinformować , że podczas odbywających się w dniu 10.02.2024 w Międzyzdrojach Mistrzostwach Województwa młodzików, młodziczek i dzieci pośród 145 startujących zawodników z całego województwa Zachodniopomorskiego tytuł Mistrzyni Województwa młodziczek w swojej kategorii wagowej wywalczyła zawodniczka ASI BIELIK Międzyzdroje Wiktoria Kostek , Wiktoria przez cały turniej nie straciła żadnego punktu , drugie miejsce i tytuł Vice Mistrzyni zdobyła Soffia Padoshyk , startowali jeszcze chłopcy Maciej Domitrz i Taras Saklajev ale oni zajęli troszkę dalsze miejsca ale i tak zostawiając serce na macie.

Zarząd ASI BIELIK składa gratulacje zawodnikom I trenerom oraz dziękuje rodzicom i Sponsorom za wsparcie oraz Pani Dyrektor Sp w Wapnicy .Już przed nami kolejne ważne zawody w Świdwinie Mistrzostwa Województwa juniorek młodszych, na których wystartują nasze trzy zawodniczki,Wiktoria Kostek, Małgorzata Borońska oraz Dominika Domitrz, Wiktoria będzie walczyła o wyjazd do Kielc na Mistrzostwa Polski U-15 , Gosia i Dominika o wyjazd na Puchar Polski do Siedlec więc mają dziewczyny o co walczyć.

Asi Bielik z medalami

fot. ASI Bielik

Warto również wspomnieć że zarząd i działacze zdecydowali się wystąpić z prośbą do PZZ i UWW o przydzielenie sportowego obywatelstwa Polski dla Soffi która będzie reprezentowała nasz klub podczas najważniejszych zawodów młodziczek w kraju.

Asi Bielik z medalami

fot. ASI Bielik

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia zapasów do szkoły w Wapnicy w środy i piątki od 18.00.

Asi Bielik z medalami

fot. ASI Bielik

ASI Bielik


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■