POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [05.02.2024, 22:03:31] • Gmina Golczewo

Zebranie sprawozdawcze OSP Kretlewo za Rok 2023

Zebranie sprawozdawcze OSP Kretlewo za Rok 2023

fot. OSP Kretlewo

W piątek, 2 marca 2024 roku, o godzinie 18:00, Ochotnicza Straż Pożarna w Kretlewie zaprasza wszystkich swoich członków oraz zainteresowane osoby na zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w remizie OSP. Spotkanie będzie poświęcone podsumowaniu działań i inicjatyw podjętych przez jednostkę w ciągu ostatniego roku.

Rok 2023 dla OSP Kretlewo był okresem działań, zarówno w zakresie interwencji pożarowych, jak i uczestnictwa w życiu społeczności lokalnej. Zebranie sprawozdawcze będzie doskonałą okazją do omówienia.

Podczas spotkania przewidziane jest przedstawienie szczegółowego raportu z działalności OSP Kretlewo, w tym liczby interwencji, udziału w ćwiczeniach i szkoleniach, a także innych inicjatyw, takich jak kampanie edukacyjne skierowane do mieszkańców. Raport będzie również zawierał informacje finansowe, prezentując źródła finansowania jednostki oraz wydatki poniesione w 2023 roku.

OSP Kretlewo zwraca się z serdecznym zaproszeniem do wszystkich mieszkańców gminy, by wzięli udział w zebraniu. Jest to wyjątkowa szansa na bezpośrednie spotkanie z członkami jednostki, zadanie pytań oraz wyrażenie wsparcia dla lokalnych strażaków.

Spotkanie sprawozdawcze za rok 2023 będzie również momentem, by spojrzeć w przyszłość, omówić plany i cele OSP Kretlewo na nadchodzący rok. Wszystkie wnioski i sugestie mieszkańców będą mile widziane, gdyż jednostka stale dąży do rozwoju i ulepszania swojej działalności na rzecz bezpieczeństwa i dobra wspólnoty lokalnej.

Zapraszamy do udziału w zebraniu sprawozdawczym OSP Kretlewo – razem możemy więcej!

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■