POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [28.01.2024, 18:15:25] • Międzyzdroje

Gorące serca w zimnych wodach: Morsy z Międzyzdrojów świętują dla WOŚP

Gorące serca w zimnych wodach: Morsy z Międzyzdrojów świętują dla WOŚP

fot. Andrzej Ryfczyński

W Międzyzdrojach, nad brzegiem Bałtyku, odbywało się wyjątkowe wydarzenie. Około 20 osób, członków grupy "Kurka Wodna Morsy" z Międzyzdrojów, weszło do lodowatej wody przy molo, świętując szczególny dzień na plaży w Międzyzdrojach. Jest to nie tylko celebracja odwagi i hartu ducha, ale także wydarzenie charytatywne, mające na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP).

Zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie było otwarte dla wszystkich. Organizatorzy zachęcali do udziału w najgorętszej kąpieli morsowej roku, podkreślając, że temperatura wody zostanie rozgrzana przez "wielkie serca" uczestników. Wydarzenie to, oprócz swojego sportowego i zdrowotnego aspektu, miało również cel charytatywny – zbieranie funduszy na rzecz WOŚP.

Gorące serca w zimnych wodach: Morsy z Międzyzdrojów świętują dla WOŚP

fot. Andrzej Ryfczyński

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11:00 na plaży przy molo. O godzinie 11:30 nastąpiła pełna mobilizacja i wspólna kąpiel w Bałtyku. Była to również okazja, by pokazać, jak mieszkańcy Międzyzdrojów "grają na maxa", wspierając szczytny cel.

Gorące serca w zimnych wodach: Morsy z Międzyzdrojów świętują dla WOŚP

fot. Andrzej Ryfczyński

Kurka Wodna Morsy z Międzyzdrojów oraz WOPR Międzyzdroje stanęli na wysokości zadania, demonstrując swoje zaangażowanie w lokalną społeczność oraz chęć niesienia pomocy. Wydarzenie to jest przykładem, jak sport, zdrowy tryb życia i charytatywność mogą iść w parze, przynosząc pozytywne efekty zarówno dla uczestników, jak i tych, którzy otrzymają wsparcie dzięki zebranym funduszom.

Gorące serca w zimnych wodach: Morsy z Międzyzdrojów świętują dla WOŚP

fot. Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [29.01.2024, 08:59:44] • [IP: 83.11.23.***]

Super!!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■