POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [13.12.2023, 16:44:55] • Międzyzdroje

Międzyzdrojski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej zakończony!

Międzyzdrojski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej zakończony!

fot. Organizator

Dnia 9 grudnia 2023 roku, Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach zamieniła się w arenę intensywnej rywalizacji i pasji podczas Międzyzdrojskiego Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło 12 drużyn, co oznaczało ponad 120 utalentowanych zawodników gotowych do sportowej rywalizacji. Organizatorem była Akademia Siatkówki Międzyzdroje, a sponsorem głównym firma Remont z Wapnicy.

Emocje sięgały zenitu, a poziom rywalizacji w obu grupach był niezwykle wyrównany, trzymając nas w napięciu do ostatnich chwil!

Wyniki Turnieju:

Grupa A, B - "Starszych":

1. MAK Osina
2. 4Fun Szczecin
3. Szczecin
4. Gelati La Stella
5. Pretorianie
6. Czarni ZSM

MVP Kobiet: Aurelia Korolczuk

MVP Mężczyzn: Marcin Rapa

Międzyzdrojski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej zakończony!

fot. Organizator

Grupa C, D - "Młodszych":

1. Młodzi Przybiernów
2. Logos
3. Niebiescy
4. AS Międzyzdroje
5. OSiR I
6. OSiR II

MVP Kobiet: Jagoda Nowicka (Logos)

MVP Mężczyzn: Julian Krzyżewski (Młodzi Przybiernów)

Międzyzdrojski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej zakończony!

fot. Organizator

W Grupie A, B, okazało się, że żadna drużyna nie poddaje się łatwo. Wzruszające momenty i widowiskowe akcje towarzyszyły każdemu meczowi, a MAK Osina zasłużenie zdobyło złoty medal. 4Fun Szczecin i Szczecin również zaprezentowali się świetnie, zajmując zaszczytne miejsca na podium.

W Grupie C, D, młodsi uczestnicy również dali z siebie wszystko. Młodzi Przybiernów triumfowali po pasjonującej rywalizacji, a drużyny Logos i Niebiescy również zasłużenie uplasowały się na podium.

Uroczystego zakończenia turnieju w imieniu Akademii dokonał Piotr Karasiewicz. Głos zabrał również Jarosław Mazur, któremu z tego miejsca serdecznie dziękujemy za miłe słowa oraz pomoc w dekoracji drużyn. Po zakończeniu turnieju, każda z drużyn uroczyście odebrała puchar, a każdy z zawodników otrzymał zasłużony medal. Nie zabrakło także miłych niespodzianek: zawieszki na choinkę z logo Akademii, kartek z życzeniami oraz czekolad dla wszystkich uczestników. To nie tylko sportowe emocje, ale i chwile pełne radości i przyjaźni.

Międzyzdrojski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej zakończony!

fot. Organizator

Podziękowania kierujemy w wielu kierunkach, bo sukces turnieju to zasługa wielu zaangażowanych osób:

1. **Tyberiusz Jackiewicz** - główny sponsor z firmy Remont z Wapnicy, bez tego wsparcia to nie byłoby możliwe!

2. **Państwo Emilia i Jarosław Mazur** - za nie tylko ciepły posiłek, ale także za zorganizowanie niesamowitej Wigilii dla drużyny.

3. **Piotr Karasiewicz** - za profesjonalne prowadzenie imprezy, sędziowanie i troskę o opiekę medyczną.

4. **Jacek Caban** - za pomoc w sędziowaniu i zabezpieczeniu medycznym, gwarantując bezpieczeństwo uczestnikom.

Międzyzdrojski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej zakończony!

fot. Organizator

Dodatkowe podziękowania dla:

- **Emilia Piorun-Mazur Jarek Mazur** - za nieocenione wsparcie organizacyjne oraz pomoc w zabezpieczeniach turnieju.

- **Jolanta Karasiewicz,Agnieszka Ilczenko, **Klaudia Polichowska** - za ogromną pomoc w organizacji.

- **Paweł Nogala** - Administrator Hali Sportowej, dziękujemy za świetne przygotowanie hali do zawodów oraz nagłośnienie.

- **Izabela Zaworska** - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach za bezpłatne udostępnienie Hali.

Międzyzdrojski Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej zakończony!

fot. Organizator

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i przyczynili się do tego niezapomnianego wydarzenia! Ten turniej nie tylko dostarczył widowiska i sportowych emocji, ale także podkreślił siłę wspólnoty i zaangażowanie lokalnej społeczności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, sponsorom, oraz osobom zaangażowanym w organizację, które sprawiły, że 9 grudnia 2023 roku pozostanie niezapomnianym dniem w historii międzyzdrojskiej siatkówki!

Akademia Siatkówki Międzyzdroje


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [19.12.2023, 17:41:35] • [IP: 5.173.25.***]

Patrycja z Błażejem robią świetną robotę

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■