POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [19.11.2023, 16:34:26] • Kołczewo

W Kołczewie stanęła wieża szkoleniowo-turystyczna

W Kołczewie stanęła wieża szkoleniowo-turystyczna

fot. OSP Kołczewo

Zakończyły się prace budowlane wieży szkoleniowo-turystycznej w Kołczewie stanowiącej część budowanego od 2016 roku Regionalnego Centrum Szkolenia Strażaków Ochotników w Kołczewie.

Środki na ten etap inwestycji, wynoszące 181 540,00 zł, zostały pozyskane od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".

W Kołczewie stanęła wieża szkoleniowo-turystyczna

fot. OSP Kołczewo

- Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania pod nazwą: Budowa wieży strażackiej jako części szkoleniowo-turystycznej OSP w Kołczewie, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - czytamy na FB OSP Kołczewo.

W Kołczewie stanęła wieża szkoleniowo-turystyczna

fot. OSP Kołczewo

Informacje i zdjęcia pochodzą z FB OSP Kołczewo.

W Kołczewie stanęła wieża szkoleniowo-turystyczna

fot. OSP Kołczewo

W Kołczewie stanęła wieża szkoleniowo-turystyczna

fot. OSP Kołczewo

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [21.11.2023, 03:08:20] • [IP: 122.150.40.***]

Konkurencja dla Wolina i o ile tansza. Brawo!

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 09:55:13] • [IP: 37.47.144.***]

Było zrobić zdjęcie z wieży

Gość • Poniedziałek [20.11.2023, 00:22:07] • [IP: 5.172.255.**]

i super!!

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jarosław Siergiej nowym prezesem Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście. Spółka Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście jest odpowiedzialna za zarządzanie dwoma ważnymi portami w województwie zachodniopomorskim. Port w Szczecinie oraz port w Świnoujściu odgrywają kluczową rolę w obsłudze morskiego transportu towarowego. ■ Grodno: Mężczyzna w stanie wyziębienia wydobyty przez strażaków z grząskiej gliny. Zespoły ratunkowe, składające się z pięciu Jednostek Operacyjno-Technicznych (JOP), przemieszczały się w niedziele od strony Międzyzdrojów w stronę Grodna, aby dotrzeć do miejsca wypadku. Teren, na którym doszło do zdarzenia, okazał się wyjątkowo trudny - grząska glina znacznie utrudniała dostęp. Mimo to, dzięki zdecydowanym działaniom ratowników OSP, udało się zlokalizować poszkodowanego w stanie mocnego wyziębienia, z nogami zasypanymi w gęstej masie ■ Kolejny wyrok w kamieńskich instytucjach gminnych. Ostatnio po Kamieniu krąży anegdota, że przydałaby się nowa gra miejska pt. gdzie pracuje jakaś księgowa bez wyroku? W piątek 26 stycznia 2024r. Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosił wyrok w sprawie byłego wójta Rewala. Oskarżonych w sprawie przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków w sprawie rzetelnego planowania dochodów w gminie było jeszcze 5 osób, w tym 3 skarbników gminy. Osoby te otrzymały wyroki od 8 miesięcy do ponad 1,5 roku więzienia. Sprawa toczyła się od wielu lat. Jest to wyrok nieprawomocny – wydany w pierwszej instancji. Jedną z osób skazanych jest Iwona S. Była skarbniczka gminy Rewal i była pracownica spółki Wodociągi Rewal, a obecnie główna księgowa w jednostkach organizacyjnych gminy Kamień Pomorski. W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim i Kamieńskim Domu Kultury ■